SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

22.02.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" odcinek 3 w TVN w poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 3 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 3 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Magłrozata Kożuchowska) postanawia więcej nie wracać do szpitala, w którym odpracowuje karę. Stara się o przydział w innym miejscu. Tymczasem placówkę odwiedza kuratorka sądowa. Kobieta sprawdza, czy Borecka odbyła karę. Jej nieobecność ukrywa Marcin (Bartłomieij Świderski). Jednocześnie wysyła panią Jadzię, by sprowadziła Monikę z powrotem.

Była agentka gwiazd stara się znaleźć sprawcę swoich kłopotów. Oskarża największą konkurentkę, Annę Starczyńską (Katarzyna Herman). Gazety piszą o romansie Jakuba Zeita z Sarą Daymer (Magda Boczarska). Mieszkanie Lidki (Maja Ostaszewska), siostry Moniki, odwiedza komornik. Okazuje się, że mąż kobiety, Grzegorz, nie powiedział jej o kłopotach finansowych. Dzięki pani Jadzi Borecka wraca do szpitala. Przed wejściem do budynku spotyka Justynę (Magda Berus), z którą dzieliła celę na komisariacie. Prosi ona o zorganizowanie koncertu jej matki, niegdyś znanej jazzmanki. Później Monika dowiaduje się, że Marcin ukrył jej nieobecność przed kuratorką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: