SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

09.05.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch) foto:

"Druga szansa" ostatni odcinek w TVN w poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 13 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 13 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Jakub (Rafał Królikowski) i Marcin (Bartłomiej Świderski) mogą opuścić areszt dzięki zeznaniom Moniki (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem ona organizuje koncert charytatywny. Później Zeit prosi Borecką, by wróciła do niego i do firmy.

Kinga (Tamara Arciuch) wyznaje Arturowi (Cezary Kosiński), że wyniki jej badań są dobre. Marcin, który wciąż nie wie o chorobie żony, sądzi, że wyjechała do kochanka. Monika uczestniczy w imprezie urodzinowej Kalinki. Lidka (Maja Ostaszewska) namawia siostrę, żeby zrobiła coś dla siebie. Borecka zawozi do szpitala bilety na Islandię i dołącza do nich liścik, w którym prosi, by razem z Marcinem dali sobie drugą szansę.

Ksawery (Maciej Musiałowski) próbuje naprawić relację z Justyną (Magda Berus). Kinga znajduje pozostawiony przez rywalkę bilecik i niszczy go. Wieczorem odbywa się koncert charytatywny. Pojawia się na nim Nina (Małgorzata Zajączkowska). Jest dumna z Justyny, która występuje na scenie. Do klubu przychodzi też Marcin, który prosi Borecką, by poleciała z nim na Islandię. Zazdrosna Kinga symuluje złe samopoczucie. Kiedy mąż odwozi ją do domu, wyznaje mu prawdę na temat swojej choroby. Lekarz decyduje się nie wyjeżdżać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: