SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

02.05.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 12. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 12. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" odcinek 12 w TVN w poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 12 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 12 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 12 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) zamierza zrealizować kampanię wspierającą transplantologię. Udział w spocie reklamowym proponuje Bronkowi (Henryk Gołębiewski). Pod koniec zdjęć pacjent nagle słabnie. Tymczasem Jakub (Rafał Królikowski) pomaga byłej partnerce w kampanii. Okazuje się, że sponsor zrezygnował z projektu.

Zeit spotyka się z nim w tajemnicy i szantażuje go. Wówczas sponsor zgadza się wesprzeć kampanię. Kiedy Jakub wraca do szpitala, by przekazać Monice dobre wieści, staje się świadkiem intymnej rozmowy Boreckiej z Marcinem (Bartłomiej Świderski). Później między mężczyznami dochodzi do bójki.

Justyna (Magdelna Berus) odwiedza matkę w ośrodku leczenia uzależnień. Okazuje się, ze Nina (Małgorzata Zajączkowska) dostała przepustkę i zniknęła.

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) ma nową pracę. Kiedy wychodzi z domu, zostawia na stole dokumenty. Lidka (Maja Ostaszewska) wybiega za mężem. Zauważa, że wchodzi on do sąsiedniego budynku. Zaczyna podejrzewać Grzegorza o romans. Kiedy okazuje się, że kobieta, do której przychodził, to jedynie jego klientka, Lidka nie czuje ulgi. Małżonkowie postanawiają spróbować jeszcze raz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: