SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

25.04.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 10, Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa odcinek 10, Sara (Magdalena Boczarska) foto:

"Druga szansa" odcinek 11 w TVN w poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 11 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 11 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 11 - streszczenie, co się wydarzy?

Justyna (Magdalena Berus) i Ksawery (Maciej Muciałowski) godzą się. Kiedy okazuje się, że dziewczyna ma problemy finansowe, on znajduje sposób, by jej pomóc. Będą razem grać i śpiewać. Tymczasem Monika (Małgorzata Kożuchowska) zostaje wezwana przez panią Jadzię (Krystyna Tkacz) do pana Bronka (Henryk Gołębiewski). Jego stan gwałtownie się pogorszył, a sam pacjent odmawia dalszego leczenia. Borecka chce zorganizować dla niego kampanię społeczną, dzięki której nakłoni ludzi do oddawania narządów na przeszczepy. Bronek miałby zostać twarzą przedsięwzięcia.

Jakub Zeit (Rafał Królikowski) usuwa Sarę (Magdalena Boczarska) zarówno z serialu, jak i ze swojego życia. Robi to po, by chronić Monikę. Dawni kochankowie zbliżają się do siebie. Kinga (Tamara Ariuch) i Marcin (Bartłomiej Świderski) spędzają razem coraz więcej czasu, gdyż kłopoty Ksawerego umacniają ich relację. Kobieta dalej nie wyznała mężowi, że ma problemy ze zdrowiem, w tajemnicy przed nim przygotowuje się do zabiegu. Pewnego dnia odwiedza Marcina w mieszkaniu. Dochodzi wówczas do pocałunku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: