SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Monika wrobiona w narkotyki ucieka przed paparazzi - ZWIASTUN nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską

Druga szansa. Monika wrobiona w narkotyki ucieka przed paparazzi - ZWIASTUN nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską

15.02.2016, godz. 21:10
Druga szansa odc. 1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odc. 1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu "Druga szansa" w TVN wciela się w postać agentki gwiazd, Moniki Boreckiej, której życie jednego dnia zamienia się koszmar! W 1 odcinku "Drugiej szansy" Monika zostaje zatrzymana za handel narkotykami. Główna bohaterka "Drugiej szansy" wrobiona przez kogoś z bliskiego otoczenia spędza noc w więzieniu. Po wyjściu na wolność staje się celem paparazzi, którzy polują na "skandalistkę". Zobacz zwiastun nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską, którego główne przesłanie brzmi "Co jest w życiu ważne?"

"Druga szansa" odcinek 1 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 1 odcinku serialu "Druga szansa" widzowie poznają Monikę Borecką, kobietę sukcesu, która wydawałoby się ma wszystko o czym można w życiu marzyć - pieniądze, kochającego partnera u boku i świetnie prosperującą firmę.

Patrz: Druga szansa. Obsada serialu, kim są bohaterowie?

W dniu, w którym jej cały świat się wali udaje się na spotkanie z prezesem telewizji. Ma on zdecydować, czy ZEIT Studio - agencja, którą kobieta prowadzi wraz z życiowym partnerem, Jakubem Zeitem (Rafał Królikowski) - otrzyma zamówienie na wysokobudżetowy serial.

Winda, którą jedzie Monika zacina się, a ona zostaje zamknięta z irytującym, ale też intrygującym Marcinem (Bartłomiej Świderski). Mimo to ZEIT Studio odnosi sukces. Ich serial, "Szansa", zostaje przyjęty.

Zobacz: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale na antenie TVN? Druga szansa, Na Wspólnej, Singielka

Kiedy wieczorem Monika wraca z kolejnego spotkania, zostaje zatrzymana przez policję i spędza noc na komisariacie, bo funkcjonariusze oskarżają ją o handel narkotykami. To jednak nie koniec kłopotów.

Na przyjęcie zorganizowane w eleganckiej restauracji z okazji jej 40-stych  urodzin nikt nie przychodzi, a sama jubilatka musi uciekać z oblężonego przez paparazzi lokalu i ukrywać się u siostry, Lidki (Maja Ostaszewska).

Jakub namawia partnerkę, żeby przyznała się do winy. Monika zostaje skazana na 80 godzin prac społecznych w szpitalu jako salowa gdzie znów spotyka Marcina. Tymczasem odkrywa, że Zeit odwrócił się od niej...

Monika jest zdana tylko na siebie i na pomoc swojej rodziny. Te dramatyczne wydarzenia uświadamiają jej jednak co jest w życiu ważne...

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: