SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Marcin dowie się, że Monika jest agentką Ksawerego. Zerwie z Moniką?

Druga szansa. Marcin dowie się, że Monika jest agentką Ksawerego. Zerwie z Moniką?

11.04.2016, godz. 22:20
Druga szansa odcinek 9, Ksawery (Maciej Musiałowski)
Druga szansa odcinek 9, Ksawery (Maciej Musiałowski) foto:

Związek Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcina (Bartłomiej Świderski) z serialu "Druga szansa" zakończy się wielką awanturą w klubie! W 9 odcinku "Drugiej szansy" lekarz dowie się, że Borecka cały czas go okłamywała i ukrywała przed nim fakt, że jest agentką jej syna. Ksawery (Maciej Musiałowski) sprawia poważne kłopoty wychowawcze i Marcin nie zgadza się, by chłopak robił karierę. Monika przeciwnie - uważa, że Ksawery ma wielki talent. Będzie rozstanie w "Drugiej szansie"?

"Druga szansa" odcinek 9 - poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 21.35 w TVN

W serialu "Druga szansa" Monika Borecka wdała się w romans z Marcinem, a w tym samym czasie zajęła się młodym Ksawerym, który marzy o wielkiej karierze.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Borecka nie wiedziała, że lekarz i jej młoda gwiazda są spokrewnieni. Przypadkowie spoktanie w mieszkaniu kochanka uświadomiło agentce, że Ksawery jest synem Marcina. Mężczyzna jednak nie chce słyszeć o karierze nastolatka, który ma problemy z narkotykami.

W 9 odcinku "Drugiej szansy" Monika ma wyrzuty sumienia, bo wciąż ukrywa prawdeprzed ukochanym. Postanawia więc wyznać Marcinowi prawdę na temat współpracy z Ksawerym oraz jego planowanego występu. Jednak w mieszkaniu lekarza zastaje Kingę, której wygląd sugeruje, że spędziła tu noc.

Przeczytaj: Druga szansa. Monika i Jakub znów razem? Zeit wciąż kocha Borecką

Tymczasem Marcin dowiaduje się o problemach Ksawerego w szkole. Odkrywa też przypadkiem, że wystąpi on w Rabanie - dzięki Monice. Wpada do klubu razem z Kingą i psuje mu występ. Wieczór kończy się awanturą między kochankami oraz ojcem a Ksawerym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: