SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Kłótnia Moniki i Lidki o Grzegorza - ZWIASTUN 8 odcinka

Druga szansa. Kłótnia Moniki i Lidki o Grzegorza - ZWIASTUN 8 odcinka

11.04.2016, godz. 07:11
Druga szansa odcinek 8. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odcinek 8. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: ATM Grupa/ TVN

Lidka (Maja Ostaszewska) z serialu "Druga szansa" wybaczy Grzegorzowi (Wojciech Mecwaldowski) zdradę i to, że prowadził podwójne życie u boku kochanki Aliny (Agnieszka Judycka), z którą ma 7,5 miesięcznego syna Brandona (Szymon Paluch)? W 8 odcinku "Drugiej szansy" między Lidka podejmuje decyzję odnośnie przyszłości swojego małżeństwa. Monika (Małgorzata Kożuchowska) nie może zrozumieć młodszej siostry. Między kobietami dochodzi do kłótni, podczas której padają przykre słowa.

"Druga szansa" odcinek 8 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 21.30 w TVN

Życie uczuciowe sióstr z serialu "Druga szansa" komplikuje się. Romans Moniki z lekarzem Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski) rozwija się, ale Jakub Zeit (Rafał Królikowski) nie zamierza z niej zrezygnować. Uświadamia sobie, że wciąż ją kocha. Zaczyna zwracać Boreckiej pieniądze, które zainwestowała w jego firmę. To dopiero początek jego walki o Monikę…

Patrz: Druga szansa. Jakub zostawi Sarę dla Moniki


W 8 odcinku "Drugiej szansy" Grzegorz próbuje odzyskać swoją rodzinę. Chce odwiedzić dzieci, ale Lidka nie zgadza się na to i wyrzuca go z domu. Grzegorz się jednak nie poddaje. Specjalnie dla żony układa serce ze świec pod ich domem. Liczy na to, że Lidka wreszcie mu wybaczy i da się przekonać, że romans z Aliną nic dla niego nie znaczył, że kochanka chciała go złapać na dziecko.

Mija trochę czasu i Lidka postanawia dać mężowi drugą szansę. Zabiera go na rodzinną Wielkanoc do Otwocka. Zygmunt (Kazimierz Kaczor) i Stanisława (Małgorzata Niemirska) przyjmują zięcia z życzliwością, bo wciąż nie zdają sobie sprawy z tego, że Grzegorz przez wiele miesięcy prowadził podwójne życie i zdradzał Lidkę.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu


W domu Boreckich w Otwocku podczas Świąt Wielkanocnych zjawia się także Monika z Marcinem. Między siostrami dochodzi do kłótni. Monika nie może zrozumieć dlaczego Lidka tak łatwo dało się nabrać na kolejne kłamstwa męża i zapomniała o tym, jak bardzo ją skrzywdził.

- Robię to co uważam za najlepsze dla swoich dzieci, tak? Nigdy tego nie zrozumiesz, bo nie masz ani męża ani... - słowa Lidki sprawiają Monice ogromny ból.
- Ani dzieci... No nie mam - dodaje agentka gwiazd, która nigdy nie spodziewała się usłyszeć czegość takiego z ust Lidki.

Czy bohaterkom serialu "Druga szansa" uda isię ułożyć życie na nowo? Czy siostry dojdą do porozumienia i zrozumieją, że bez względu na swoje życiowe wybory muszą zawsze trzymać się razem, bo przecież rodzina jest najważniejsza?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 8 odcinka "Drugiej szansy" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: