SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Monika ukryje przed Marcinem, że zna jego syna Ksawerego - ZWIASTUN 7 odcinka

Druga szansa. Monika ukryje przed Marcinem, że zna jego syna Ksawerego - ZWIASTUN 7 odcinka

04.04.2016, godz. 07:50
Druga szansa odcinek 7. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski)
Druga szansa odcinek 7. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski) foto: TVN/X-NEWS

Namiętna noc bohaterów serialu "Druga szansa" rozwinie się w gorący romans! Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) staną się sobie coraz bliżsi, a ich relacja nabierze tempa. W 7 odcinku "Drugiej szansy" Monika pozna syna Marcina, którym okaże się jej nowy podopieczny. Nastoletni Ksawery (Maciej Musiałowski) poprosi swoją agentkę, by nie mówiła Marcinowi, że pracują razem. Monika zgodzi zachować to w tajemnicy, ale szybko pożałuje swojej decyzji... Zobaczcie zwiastun 7 odcinka "Drugiej szansy".

"Druga szansa" odcinek 7 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 21.35 w TVN

Po wspólnie spędzonej nocy Monika i Marcin z "Drugiej szansy" zdecydują się być razem. Mimo tego, że formalnie Kryński wciąż jest mężem Kingi (Tamara Arciuch). Romans dwójki głównych bohaterów rozwinie się tak bardzo, że Monika będzie częstym gościem w mieszkaniu chirurga. Kochankowi zaczną coraz lepiej się poznawać i dowiadywać wielu szczegółów ze swojego życia.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

W 7 odcinku "Drugiej szansy" przyłapie ją tam Ksawery, zdolny, młody muzyk, który został pierwszym podopiecznym nowej agencji gwiazd Boreckiej i Oli (Monika Mariotti). Monika zaproponowała mu pomoc w rozwoju kariery nie wiedząc, że Ksawery jest synem Marcina.

Kiedy Monika pozna prawdę o Ksawerym będzie chciała powiedzieć Marcinowi, że jego syn jest artystą scenicznym. Chłopak przekona ją, aby poczekała z tym do jego występu stand-up z wymarzoną grupą "Banda". Ksawery nie będzie chciał bowiem zaprzepaścić tej szansy. A ponieważ wciąż nie jest w najlepszych stosunkach z ojcem, to słuszenie zacznie obawiać się, że Marcin nie pozwoli mu być muzykiem.

Patrz: Druga szansa. Seks Moniki i Marcina w samochodzie - ZWIASTUN

Po powrocie Ksawerego z USA Marcin cały czas drży ze strachu o syna. Podejrzewa, że nastolatek znów zażywa narkotyki. Zażądał nawet od niego zrobienia badań. Ksawery potraktował prośbę ojca jako atak. Poczuł się zraniony, że ojciec oskarża go bez żadnych dowodów.


Tymczasem Jakub Zeit (Rafał Królikowski) zacznie zwracać Monice pieniądze, które zainwestowała w jego firmę. Borecka wciąż nie będzie mu ufać. Powie mu wprost, że to jego podejrzewa o podrzucenie jej narkotyków do samochodu. - A jaki miałbym interes w tym? - zapyta Jakub.

- Nie rób ze mnie idiotki! Kasa! Mniej ludzi do podziału zysków. Widzimy się w sądzie! - ostrzeże byłego narzeczonego Monika.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 7 odcinka "Drugiej szansy" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: