SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska rozbiera się w serialu! Monika i Marcin uprawiają seks w aucie - ZWIASTUN

Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska rozbiera się w serialu! Monika i Marcin uprawiają seks w aucie - ZWIASTUN

21.03.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 6. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 6. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: drugaszansa.tvn.pl

Gorące sceny w serialu "Druga szansa"! Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) dają się ponieść namiętności. W 6 odcinku "Drugiej szansy" uprawiają szalony seks w samochodzie na planie nowego serialu produkowanego przez agencję Zeit Studio. Tym samym główni bohaterowie "Drugiej szansy" przekraczają granice przyjaźni. Zobaczcie zdjęcia z 6 odcinka ze scen seksu Moniki i Marcina.

"Druga szansa" odcinek 6 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 21.30 w TVN

Po aferze z narkotykami życie Moniki Boreckiej z "Drugiej szansy" powoli wraca do normy. Agentka gwiazd i producentka we współpracy z przyjaciółką Olą (Monika Mariotti) rozkręca własną agencję.

Jeśli chodzi o sprawy sercowe to już zapomniała o niewiernym narzeczonym Jakubie (Rafał Królikowski), który zdradził ją z aktorką Sarą (Magdalena Boczarska). Spora w tym zasługa Marcina, który sprawił, że Monika otworzyła się na nowe uczucie. Co prawda Marcin ma żonę Kingę (Tamara Arciuch), ale już od czterech lat nie są razem, ich małżeństwo istnieje tylko na papierze.

Przeczytaj: Druga szansa. Lidka po rozstaniu z Grzegorzem upija się w klubie

W 6 odcinku "Drugiej szansy" między Moniką a Marcinem dochodzi do intymnego zbliżenia. I to w jakich okolicznościach. Na planie muzycznego serialu, którego gwiazdą jest Sara słynna agentka i chirurg dają się ponieść wzbierającej fali pożądania.

Ich pocałunki w zabytkowym samochodzie, który jest elementem scenografii, stają się coraz bardziej namiętne. Aż wreszcie Monika i Marcin nie są w stanie dłużej zapanować nad namiętnością. W pośpiechu zrzucają z siebie ubrania i nie zważając na to, że ktoś może im przyłapać kochają się na tylnym siedzeniu auta.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Nieco wcześniej, w 6 odcinku "Drugiej szansy", do szpitala, w którym Marcin pracuje jako chirurg zostaje przywieziony mężczyzna musi mieć pilny przeszczep wątroby. Z uwagi na to, iż pacjent jest byłym narkomanem, Marcin nie chce się zgodzić na przeszczep.

Monika jest oburzona - wyrzuca Marcinowi, że taką decyzją odbiera dziecku ojca. Marcin pod wpływem Boreckiej i córki pacjenta zgadza się dać mu drugą szansę - i popiera decyzję o przeszczepie. Przychodzi na plan powiedzieć o tym Monice i właśnie wtedy uprawiają pierwszy raz seks.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz zwiastun 6 odcinka "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: