SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Lidka po rozstaniu z Grzegorzem upija się w klubie

Druga szansa. Lidka po rozstaniu z Grzegorzem upija się w klubie

14.03.2016, godz. 18:30
Druga szansa odcinek 5, Lidka (Maja Ostaszewska), Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski)
Druga szansa odcinek 5, Lidka (Maja Ostaszewska), Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) foto:

Lidka (Maja Ostaszewska) z serialu "Druga szansa" nakryła męża na zdradzie i teraz ciężko będzie jej dojść do siebie. W 6 odcinku "Drugiej szansy" Lidka namówi Monikę (Małgorzata Kożuchowska) na zabawę w klubie, ale impreza szybko zmieni się w pijackie posiedzenie z kobietą przeżywającą kryzys małżeński. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) prowadzi podwójne życie, a Lidka nie może znieść myśli, że tak długo ją oszukiwał.

"Druga szansa" odcinek 6 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 6 odcinku "Drugiej szansy" Lidka wciąż przeżywa małżeński kryzys w związku z drugim życiem Grzegorza, o którym niedawno się dowiedziała. Mąż Lidki od ponad roku mieszka ze swoją kochanką Alina (Agnieszka Judycka) z Płocku i ma syna!

Przeczytaj: Druga szansa. Grzegorz zdradza Lidkę. Ma kochankę i dziecko

Szukając pocieszenia, Lidka namawia siostrę na wieczorne wyjście do klubu. Monika niechętnie się zgadza, bo wie, jak to się skończy. W 6 odcinku "Drugiej szansy" Lidka upija się i zaczyna opowiadać napotkanym przypadkowo ludziom o swoim losie.

-A ta baba się mnie pyta, czy ja kochanką jestem. Mnie, żonę od dziesięciu lat. Matkę dzieci, żonę od lat dziesięciu? To dramat być kobietą - powie mocno wstawiona siostra Moniki.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Borecka będzie się wstydzić za siostrę, a imprezowy wieczór szybko dobiegnie końca. Lidka nigdy nie wybaczy Grzegorzowi romansu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: