SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Czy Monika i Marcin będą razem?

Druga szansa. Czy Monika i Marcin będą razem?

14.03.2016, godz. 21:53
Druga szansa odc. 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odc. 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) z serialu "Druga szansa" stają przed szansą, by być razem. Agentka gwiazd i lekarz mają się ku sobie, ale póki co ich relacje nie są jasne. Dopiero w 6 odcinku "Drugiej szansy" połączy ich coś więcej! Czy Monika i Marin będą parą? Fani serialu tylko na to czekają.

"Druga szansa" odcinek 6 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 21.30 w TVN

W "Drugiej szansie" Monice wpadł w oko przystojny chirurg ze szpitala, w którym odpracowuje karę wyznaczoną przez sąd. Marcin robi na Boreckiej świetne wrażenie do czasu, aż na jaw wychodzi fakt, że ma żonę!

Zobacz: Druga szansa. Pierwszy pocałunek Moniki i Marcina - ZWIASTUN 5 odcinka

Monika jest rozczarowana, ale już w 5 odcinku "Drugiej szansy" wszystko wyjaśnia sobie z przyjacielem. Wtedy dochodzi między nimi do pierwszego pocałunku, ale to nie koniec.

W 6 odcinku "Drugiej szansy" do szpitala zostaje przywieziony mężczyzna w stanie krytycznym. Monika otacza opieką jego córkę. Marcin łamie zasady i pozwala dziewczynce odwiedzić tatę. Chirurg pod wpływem Boreckiej i córki pacjenta zgadza się dać mu drugą szansę - i popiera decyzję o przeszczepie wątroby.

O wszystkim chce poinformować Monikę i tym celu odwiedza Borecką w pracy na planie serialu. Na miejscu dochodzi do ich pierwszego zbliżenia…

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Czy Monika i Marcin będą razem? Czy byliby dobraną parą? Oboje są z zupełnie innego świata, ale może to właśnie sekret udanego związku?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: