SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Pierwszy pocałunek Moniki i Marcina - ZWIASTUN 5 odcinka

Druga szansa. Pierwszy pocałunek Moniki i Marcina - ZWIASTUN 5 odcinka

14.03.2016, godz. 13:00
Druga szansa odc. 5. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska),Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odc. 5. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska),Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Na ten pocałunek w serialu "Druga szansa" widzowie czekali od samego początku! W 5 odcinku "Drugiej szansy" Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) przekraczają granice przyjaźni. Między agentką gwiazda a chirurgiem dochodzi do zbliżenia. Marcin całuje Monikę i wyznaje jej, że liczy na coś więcej. Zobaczcie zwiastun 5 odcinka "Drugiej szansy".

"Druga szansa" odcinek 5 - poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 21.30 w TVN

Główni bohaterowie serialu "Druga szansa" wpadali sobie w oko już podczas pierwszego spotkania, ale musiał minąć sporo czasu nim zdecydowali się pójść o krok dalej i przenieść tę znajomość na inny poziom.

W 5 odcinku "Drugiej szansy" Monika unika Marcina, bo dowiedziała się, że lekarz ma żonę Kingę (Tamara Arciuch), która właśnie przyjechała do Warszawy.

Przeczytaj: Druga szansa. Grzegorz zdradza Lidkę. Ma kochankę i dziecko

Chirurg nie rozumie jej zachowania. Jest rozczarowany, gdyż sądził, że między nimi nawiązała się nić porozumienia. Tymczasem Borecka skupia się na swojej karierze. Zależy jej na tym, by znów wrócić na szczyt. Tym razem jednak bez swojego byłego narzeczonego, Jakuba Zeita (Rafał Królikowski).

Monika namawia Justynę (Magdalena Berus) do profesjonalnego śpiewania, chce zostać jej agentka i wesprzeć rozwój jej kariery. Dziewczyna odrzuca propozycję, chce bowiem skupić na ratowaniu matki, znanej piosenkarki jazzowej Niny Iwaniuk (Małgorzata Zajączkowska) z choroby alkoholowej.

Na przyjęciu zorganizowanym przez ordynatora (Andrzej Blumenfeld) Monika zauważa Marcina tańczącego z Kingą. Wraca do domu kiedy dostaje niepokojący telefon od swojej siostry Lidki (Maja Ostaszewska). W ślad za nią podąża Marcin, który nie rozumiejąc nagłej zmiany zachowania Moniki, postanawia skonfrontować się z nią.

Lekarz nie przebiera w słowach. - Zrobiłaś ze mnie kreytyna po raz enty. Wydawało mi się, że łapiemy jakiś fajny kontakt. Zapraszasz mnie na koncert po czym traktujesz mnie jak powietrze. Nawet dziś na bankiecie. Nie wiem, zgrywasz niedostępną?

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Monika daje się ponieść emocjom. - Ja niedostępną? Ty kpisz sobie? Ja nie wiem, co ty chcesz harem założyć? Tylko od razu mówię, że ja się nie trzecią w związku nie nadaję. Może ciebie to kręci, taka adrenalina, w pracy, w życiu?

Nagle wszystko staje się jasne. Marcin domyśla się, że Monice chodzi o Kingę. - Czekaj, ja myślałem, że ty wiesz? Że wszyscy wiedzą? W szpitalu przecież się plotkuje. Z Kingą rozstaliśmy się cztery lata temu. To wszystko jest tylko na papierze. Przyleciała ze Stanów, zaskoczyła mnie. Co miałem zrobić?

- Dlaczego mi nie powiedziałeś?
- Mogłaś zapytać...
- Co mogłam zapytać? Czy masz żonę?
- O wielu rzeczach nie rozmawialiśmy. Na przykład o moim synu...
- Ty masz syna?! Jesteś najbardziej zamkniętą osobą jaką znam. Nie pytałam, bo między nami nic nie było i po prostu nie chciałam wyjść na idiotkę, która sobie coś wyobraża - stwierdza Monika i w tym momencie Marcin ją całuje. 
- Chciałem, żeby coś było... To chyba już jest - dodaje lekarz kiedy zauważa uśmiech Moniki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 odcinka "Drugiej szansy" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: