SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Grzegorz zdradza Lidkę. Ma kochankę i dziecko

Druga szansa. Grzegorz zdradza Lidkę. Ma kochankę i dziecko

13.03.2016, godz. 12:30
Druga szansa odcinek 5, Lidka (Maja Ostaszewska), Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski)
Druga szansa odcinek 5, Lidka (Maja Ostaszewska), Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) foto:

Niewierność Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski) z serialu "Druga szansa" wyjdzie na jaw! W 5 odcinku "Drugiej szansy" Lidka (Maja Ostaszewska) złoży mężowi niezapowiedzianą wizytę w Płocku i nakryje go z inną kobietą! Lidka odejdzie od męża i znajdzie pocieszenie w ramionach siostry. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) pomoże jej w przetrwaniu trudnych chwil.

"Druga szansa" odcinek 5 nowego serialu TVN - poniedziałek, 14.03.2016 o godz. 21.30

Grzegorz zdradza Lidkę, a ona wkrótce pozna całą prawdę! W 4 odcinku "Drugiej szansy" Monika razem z siostrą postanowiły zajrzeć do telefonu Grześka, żeby dowiedzieć się, dlaczego ma kłopoty finansowe. To na co się natknęły na zawsze zmieni życie Lidki.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

W 5 odcinku "Drugiej szansy" Lidka zostawia dzieci u rodziców. Zamierza zrobić Grzegorzowi niespodziankę i jedzie do Płocka. Na miejscu odkrywa jego tajemnicę... Wyjazdy służbowe okazują się zwyczajnymi schadzkami z kochanką?

Nie do końca. Bo wychodzi na jaw, że Grzegorz prowadzi podwójne życie. Od ponad roku spotyka się ze swoją kochanką Aliną (Agnieszka Judycka), z którą ma 7,5 miesięcznego syna Brandona (Szymon Paluch). Lidka nie może uwierzyć własnym oczom widząc kochankę Grzegorza, jego dziecko i drugie mieszkanie. Odchodzi od niewiernego męża, a na pożegnanie wymierza mu siarczysty policzek.

Przeczytaj: Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej. Tak Małgorzata Kożuchowska mieszka w serialu

W nowych odcinkach "Drugiej szansy" zraniona Lidka będzie mogła liczyć na wsparcie Moniki. Borecka zabierze siostrę do klubu, żeby choć na chwilę mogła zapomnieć o kłopotach małżeńskich.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: