SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Pierwszy pocałunek Moniki i Marcina - ZWIASTUN 4 odcinka

Druga szansa. Pierwszy pocałunek Moniki i Marcina - ZWIASTUN 4 odcinka

06.03.2016, godz. 11:40
Druga szansa odcinek 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Monika (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Druga szansa" marzy o Marcinie (Bartłomiej Świderski)! Przystojny lekarz, którego przypadkiem poznała w windzie wciąż siedzi jej w głowie. Po rozstaniu z Jakubem Zeitem (Rafał Królikowski), Borecka śni o chirurgu. W 4 odcinku "Drugiej szansy" była agentka gwiazd namiętnie całuje się z Marcinem, niestety to tylko sen...

"Druga szansa" odcinek 4 nowego serialu TVN - poniedziałek, 7.03.2016 o godz. 21.30

Monika i Marcin poznali się przypadkiem, bo w 1 odcinku "Drugiej szansy" zacieli się razem w windzie w siedzibie telewizji. Czy tych dwoje z czasem połączy gorące uczucie?

Zobacz:  Druga szansa. Afera w obronie Moniki Boreckiej! Jakub chce, żeby Monika wróciła do Zeit Studio

Między tą dwójką zaczęło się coś dziać, kiedy lekarz uratował Borecką przed krytyczną opinią kuratorki sądowej. W 4 odcinku "Drugiej szansy" Monika będzie miała piękny sen. Marcin rzuci się na nią w windzie i zacznie namiętnie całować. Rozkoszne marzenia przerwie Boreckiej Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), ktróry wybudzi ją ze snu i urządzi awanturę.

Po śnie, być może proroczym - Monika będzie chciała okazać Marcinowi sympatię, ale wtedy dowie się, że on ma żonę! W 4 odcinku "Drugiej szansy" poznamy Kingę (Tamara Ariuch). Kobieta niespodzianie pojawi się w szpitalu, bo Marcin poprosi ją o pomoc. Borecka będzie w szoku. Do tej pory mężczyzna raczej unikał tematu drugiej połówki.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Marcin martwi się o swojego nastoletniego syna Ksawerego (Maciej Musiałowski), który po kilku latach wrócił ze Stanów Zjednoczonych do Polski i nie skontaktował się z ojcem. Prosi o pomoc żonę, Kingę, z którą nie jest związany, mimo że formalnie wciąż są małżeństwem. Jak zareaguje Monika i czy polubi konkurentkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 odcinka serialu "Druga szansa" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: