SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Monika dowie się, że Marcin jest żonaty

Druga szansa. Monika dowie się, że Marcin jest żonaty

29.02.2016, godz. 22:15
Druga szansa odcinek 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Tamara Arciuch w serialu "Druga szansa" jako żona Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski)! W 4 odcinku "Drugiej szansy" widzowie poznają bliżej Kingę Kryńską, a Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) dowie się, że Marcin ma żonę! Lekarz nie mieszka z partnerką i nie ma z nią wiele wspólnego, ale na papierze wciąż są małżeństwem. Jak zareaguje Borecka, gdy dowie się, że lekarz ze szpitala powinien mieć na palcu obrączkę?

"Druga szansa" odcinek 4 nowego serialu TVN - poniedziałek, 7.03.2016 o godz. 21.30

Monika i Marcin, główni bohaterowie serialu "Druga szansa", poznali się przypadkiem, bo zacieli się razem w windzie w siedzibie telewizji. Od tej pory może Wam się wydawać, że lekarz i była agentka gwiazd są sobie pisani, ale to nie takie proste.

Zobacz: Druga szansa. Marcin ratuje Monikę przed kuratorką sądową

Między tą dwójką zaczęła się coś dziać kiedy lekarz uratował Borecką przed krytyczną opinią kuratorki sądowej. Monika będzie chciała mu się odwdzięczyć sympatią, ale wtedy dowie się, że Marcin ma żonę!

W 4 odcinku "Drugiej szansy" poznamy Kingę. Kobieta niespodzianie pojawi się w szpitalu, bo Marcin poprosi ją o pomoc. Borecka będzie w szoku. Do tej pory mężczyzna raczej unikał tematu drugiej połówki.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Marcin martwi się o swojego nastoletniego syna Ksawerego (Maciej Musiałowski), który po kilku latach wrócił ze Stanów Zjednoczonych do Polski i nie skontaktował się z ojcem. Prosi o pomoc żonę, Kingę, z którą nie jest związany, mimo że formalnie wciąż są małżeństwem. Jak zareaguje Monika i czy polubi konkurentkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 odcinka serialu "Druga szansa" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: