SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Monika oskarża producentkę Annę Starczyńską o wrobienie ją w narkotyki

Druga szansa. Monika oskarża producentkę Annę Starczyńską o wrobienie ją w narkotyki

23.02.2016, godz. 07:15
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Druga szansa" na tropie swojego wroga. Kto wrobił Monikę w handel narkotykami? W 3 odcinku "Drugiej szansy" Borecka nie ma złudzeń i jest przekonana, że to sprawka Anny Starczyńskiej (Katarzyna Herman), znanej producentki telewizyjnej. Do głowy jej nie przychodzi, że wrobił ją jej narzeczony! W 3 odcinku "Drugiej szansy" media rozpisują się o romansie Jakuba (Rafał Królikowski) i Sary (Magdalena Boczarska), ale Monika niczego się nie domyśla.

"Druga szansa" odcinek 3 nowego serialu TVN - poniedziałek, 29.02.2016 o godz. 21.30

W 3 odcinku serialu "Druga szansa" Monika postanawia rzucić pracę w szpitalu, która przynosi jej złą reputację. Wyrokiem sądu została skazana na 80 godzin prac społecznych na stanowisku salowej w szpitalu. Była agentka gwiazd zdemaskować swojego wroga, przez którego jej życie wywróciło się do góry nogami.

Zobacz: Druga szansa. Marcin ratuje Monikę przed kuratorką sądową

W 3 odcinku "Drugiej szansy" Monika próbuje znaleźć tego, kto jest sprawcą jej kłopotów i o wszystko oskarża swoją największą konkurentkę Annę Starczyńską! Kobieta, która zawsze rywalizowała z Moniką wszystkiego się wypiera. W rozmowie z bezpośrednią konkurentką Monika zaczyna rozumieć, że w tej branży ma więcej wrogów niż przyjaciół...

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Nie domyśla się jednak, że we wszystko wrobił ją Jakub Zeit i Sara Deymar. W 3 odcinku "Drugiej szansy" media zaczynają rozpisywać się o ich romansie, ale Borecka nie wiąże tego ze swoimi problemami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: