SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy! Monika i Marcin wyjadą razem? - ZWIASTUN

Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy! Monika i Marcin wyjadą razem? - ZWIASTUN

16.05.2016, godz. 21:10
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch) foto:

"Druga szansa" ostatni odcinek 13 już w poniedziałek, 16.05.2016. Jak się skończy "Druga szansa"? Serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej dobiega końca. Co wydarzy się w ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy"? Czy Jakub Zeit (Rafał Królikowski) odzyska Monikę Borecką? A może Monika będzie z Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski)? Sprawdźcie jaki będzie finał "Drugiej szansy"! Oto zwiastun 13 odcinka "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

W ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy" Monika Borecka załatwia sprawy związane z koncertem charytatywnym. Później Zeit prosi Borecką, by wróciła do niego i do firmy. Kinga (Tamara Arciuch) wyznaje Arturowi (Cezary Kosiński), że wyniki jej badań są dobre. Marcin, który wciąż nie wie o chorobie żony, sądzi, że wyjechała do Krakowa, ponieważ ma tam kochanka.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Lidka (Maja Ostaszewska) namawia siostrę, żeby zrobiła coś dla siebie. Monika zawozi do szpitala bilety na Islandię i dołącza do nich liścik, w którym prosi, by razem z Marcinem dali sobie drugą szansę.

W finale "Drugiej szansy" Ksawery (Maciej Musiałowski) próbuje naprawić relację z Justyną (Monika Berus). Kinga znajduje pozostawiony przez Monikę bilecik i niszczy go. Koniec pierwszego sezonu "Drugiej szansy" to także koncert charytatywny. Pojawia się na nim Nina (Małgorzata Zajączkowska). Jest dumna z Justyny, która występuje na scenie. Do klubu przychodzi też Marcin, który prosi Borecką, by poleciała z nim na Islandię.

Zazdrosna Kinga symuluje złe samopoczucie. Kiedy mąż odwozi ją do domu, wyznaje mu prawdę na temat swojej choroby. Lekarz decyduje się nie wyjeżdżać. Czy to znaczy, że zostawi Monikę dla żony?

Przeczytaj: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska zdradza jak się skończy Druga szansa

-Nie wszystkie wątki się spuentują. Na pewno ten najważniejszy w życiu Moniki związany z jej miłością do Marcina... Będzie bardzo duże zawirowanie. Mam nadzieję, że dla widzów to będzie zaskakująca historia to jak zakończymy ten 13 odcinek - powiedziała gwiazda "Drugiej szansy" przypominając, że będzie przecież 2 sezon serialu. Czekamy z niecierpliwością!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatniego 13 odcinka "Drugiej szansy" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: