SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Kinga rozdzieli Monikę i Marcina w ostatnim odcinku Drugiej szansy - ZWIASTUN

Druga szansa. Kinga rozdzieli Monikę i Marcina w ostatnim odcinku Drugiej szansy - ZWIASTUN

16.05.2016, godz. 19:35
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch) foto:

Koniec serialu "Druga szansa" w TVN! W ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy" Kinga (Tamara Arciuch) będzie zaciekle walczyć i nie pozwoli, by jej mąż Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) wyjechał z Moniką (Małgorzata Kożuchowska) za granicę. W finałowym odcinku "Drugiej szansy" lekarz dowie się, że jego żona choruje na raka i nie będzie miał sumienia zostawić jej samej. Marcin zostawi Monikę dla Kingi, która starannie wszystko zaplanowała i udaje chorobę.

"Druga szansa" odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Finałowy odcinek "Drugiej szansy" będzie trzymał w napięciu do samego końca. Ostatni 13 odcinek pierwszej serii serialu z Małgorzatą Kożuchowską na pewno zostawi wśród widzów pewien niedosyt.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Fani serialu z pewnością zastanawiają się, czy Monika i Marcin w końcu będą razem, a historia skończy się znanym nam z bajek "żyli długo i szczęśliwie". Niestety to powiedzenie nie sprawdzi się w ich przypadku.

Ostatni 13 odcinek "Drugiej szansy" będzie pełen nieporozumień i niedomówień. Zacznie się od tego, że Marcin zaproponuje Monice wspólny wyjazd na Islandię. Borecka namówiona przez siostrę Lidkę (Maja Ostaszewska) postanowi zrobić coś dla siebie i zostawi na biurku lekarza miłosny liścik i dwa bilety świadczące o tym, że przyjmuje jego propozycję.

Przeczytaj: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska zdradza jak się skończy Druga szansa

Niestety kopertę znajdzie Kinga i ze złością wyrzuci ją do śmietnika. Marcin uzna, że Monice na nim nie zależy i odwrotnie. Na szczęście zakochani spotkają się na wieczornym koncercie Ksawerego (Maciej Musiałowski) i zgodnie ustalą, że wspólny wyjazd dobrze im zrobi. Rozmowę zakończy namiętny pocałunek, a wszystko zauważy zazdrosna Kinga.

Żona Marcina, która też będzie na koncercie syna zacznie symulować złe samopoczucie. Zaniepokojony lekarz zajmie się nią. Kinga nie zmarnuje ani chwili i powie mu, że choruje na raka i bardzo go potrzebuje. Przez jej intrygę Marcin wystawi Monikę, która nie doczeka się go na lotnisku...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN ostatniego 13 odcinka "Drugiej szansy" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: