SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Lidka przyłapie Grzegorza z nową kochanką? - ZWIASTUN 12 odcinka

Druga szansa. Lidka przyłapie Grzegorza z nową kochanką? - ZWIASTUN 12 odcinka

02.05.2016, godz. 19:15
Druga szansa odcinek 12. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), Lidka (Maja Ostaszewska)
Druga szansa odcinek 12. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), Lidka (Maja Ostaszewska) foto: TVN/X-NEWS

Ile jeszcze tajemnic w serialu "Druga szansa" Grzegorz Rak (Wojciech Mecwaldowski) skrywa przed Lidką (Maja Ostaszewska)? W 12 odcinku "Drugiej szansy" Lidka jest przekonana, że jej mąż ma kolejny romans. Dopiero co pozwoliła mu wrócić do domu, a już czuje, że Grzegorz ją oszukuje i ma nową kochankę. Pełna obaw Lidka śledzi Grzegorza i odkrywa zaskakującą prawdę. Zobaczcie zwiastun 12 odcinka "Drugiej szansy".

"Druga szansa" odcinek 12 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Czy Lidka i Grzegorz z "Drugiej szansy" zdołają uratować swoje małżeństwo? W 12 odcinku "Drugiej szansy"
Grzegorz ma nową pracę, lepszą niż ta, którą miał w Płocku. Kiedy wychodzi z domu, zostawia na stole dokumenty. Lidka biegnie za nim, aby mu je przekazać i widzi jak Grzegorz wchodzi do budynku obok. Jest przekonana, że ma kolejny romans. Chce się skonfrontować z mężem i podąża za nim.

Patrz: Druga szansa. Szokujący ostatni odcinek Drugiej szansy! Jak się skończy serial z Kożuchowską?

W końcu znajduje mieszkanie, do którego wszedł Grzegorz. Ku rozpaczy Lidki drzwi do mieszkania otwiera zadbana kobieta. Lidka nie wytrzymuje i robi jej karczemną awanturę. Po chwili jednak okazuje się, że Grzegorz nie ma romansu a jedynie pracuje remontując mieszkanie kobiety.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Lidka jednak nie znajduje ulgi odkrywając prawdę, gdyż jest zmęczona kłamstwami męża. Mimo to wybacza mu - po raz ostatni. Próbuje zapomnieć, że Grzegorz zdradził ją z Aliną (Agnieszka Judycka) i  ma z nią syna Brandona (Szymon Paluch). Małżonkowie po ciężkim kryzysie decydują się, że spróbują jeszcze raz naprawić swój związek.

Dzieci Lidki i Grzegorza - Kalinka (Ewa Cecherz) i Jaś (Maksymilian Balcerowski) - cieszą się, że ich rodzice znów są razem. Zadowolenia nie kryją też rodzice Lidki - Stanisława (Małgorzata Niemirska) i Zygmunt (Kazimierz Kaczor) Boreccy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 12 odcinka "Drugiej szansy" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: