SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Krwawa bójka Marcina i Jakuba o Monikę - ZWIASTUN 12 odcinka

Druga szansa. Krwawa bójka Marcina i Jakuba o Monikę - ZWIASTUN 12 odcinka

08.05.2016, godz. 12:00
Druga szansa odcinek 12. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 12. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Jak w serialu "Druga szansa" ułoży się życie uczuciowe Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska)? Czy Monika wróci do Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), a może odzyska Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski)? W 12 odcinku "Drugiej szansy" byli kochankowie Moniki będą się o nią bić! Który z mężczyzn wygra to starcie? Którego ostatecznie wybierze Monika? Zobaczcie zwiastun 12 odcinka "Drugiej szansy".

"Druga szansa" odcinek 12 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Monika z "Dugiej szansy" staje przed ważnymi decyzjami! Już wie, że to Sara Deymer (Magdalena Boczarska) podrzuciła jej narkotyki, bo chciała się jej pozbyć, by mieć Jakuba tylko dla siebie. W 12 odcinku "Drugiej szansy" agentka gwiazd konfrontuje się ze swoją byłą przyjaciółką. Pokazuje jej nagranie, które dostała od Jakuba. - Sara nagrał cię... - mówi aktorce, która nie może uwierzyć, że Zeit był zdolny do takiej podłości.

Patrz: Druga szansa. Szokujący ostatni odcinek Drugiej szansy! Jak się skończy serial z Kożuchowską?

Sprawy sercowe schodzą na dalszy plan, bo w 12 odcinku "Drugiej szansy" Monika planuje realizację spotu do kampanii "Nie zabieraj organów do nieba". Udział w spocie proponuje pacjentowi Bronkowi (Henryk Gołębiewski) prosząc go o konsultację z lekarzem prowadzącym, Marcinem. Bronek mówi Monice, że Marcin wyraził zgodę na jego udział.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu


Jakub, który chce odzyskać Monikę pomaga jej przy organizacji kampanii - walczy o to, by do siebie wrócili. Tuż przed zdjęciami okazuje się, że z projektu wycofał się sponsor. Zeit w tajemnicy przed Moniką spotyka się ze sponsorem i szantażuje go. W efekcie sponsor ulega Jakubowi i decyduje się wyłożyć pieniądze na kampanię.

Kiedy Zeit idzie do szpitala, by powiedzieć o tym Monice, jest świadkiem intymnej rozmowy Marcina i Moniki. Zeit nie potrafi odejść i czeka na Marcina pod szpitalem. Gdy się spotykają, Zeit prowokuje chirurga i między dwoma mężczyznami dochodzi do bójki. - Pobawi się a potem porzuci. I wróci do swojego świata. A tym światem jestem ja! - rzuca Jakub.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 12 odcinka "Drugiej szansy" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: