SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Marcin i Kinga wrócą do siebie

Druga szansa. Marcin i Kinga wrócą do siebie

25.04.2016, godz. 22:17
Druga szansa odciek 11, Kinga (Tamara Ariuch), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odciek 11, Kinga (Tamara Ariuch), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Kinga (Tamara Ariuch) z serialu "Druga szansa" wykorzysta rosnącą niezgodę między Marcinem (Bartłomiej Świderski) i Moniką (Małgorzata Kożuchowska) i wróci do męża! W 11 odcinku "Drugiej szansy" chora na raka żona Marcina odwiedza go w mieszkaniu i tłumaczy, że potrzebuje jego bliskości. Między rodzicami Ksawerego (Maciej Musiałowski) dochodzi do pocałunku. Co jeszcze wydarzy się w 11 odcinku "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" odcinek 11 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 21.35 w TVN

W "Drugiej szansie" Monika i Marcin nie mają szansy na świetlaną przyszłość. Na drodze kochanków stanął Ksawery, którego agentką jest właśnie Borecka. Ojciec chłopaka nie chce, żeby nastolatek robił karierę...

Zobacz: Druga szansa. Monika i Marcin rozstaną się przez Ksawerego - ZWIASTUN 10 odcinka

Występy artystyczne były głównym powodem kłótni kochanków, a gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Ich kryzys wykorzysta Kinga, która w 11 odcinku "Drugiej szansy" spędza z mężem coraz więcej czasu.

Kłopoty Ksawerego umacniają ich relację. Jednak Kinga dalej nie wyznała mężowi, że choruje na raka,i w tajemnicy przed nim przygotowuje się do zabiegu. Pewnego dnia odwiedza Marcina w mieszkaniu. Dochodzi wówczas do pocałunku.

Przeczytaj: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

-Po prostu nie mogę być sama - wyszepcze Kinga i zostanie w mieszkaniu Marcina. To znaczy, że małżonkowie dają sobie drugą szansę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: