SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu TVN?

Druga szansa. Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu TVN?

15.02.2016, godz. 21:05
Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Lidka (Maja Ostaszewska)
Druga szansa odcinek 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Lidka (Maja Ostaszewska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" w TVN od poniedziałku, 15.02.2016, o godz. 21.30. Przed premierą nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską warto poznać bliżej wszystkich bohaterów. Obsada "Drugiej szansy" to same znane nazwiska aktorów. Kto jest kim w "Drugiej szansie"? Zobacz zwiastun "Drugiej szansy".

"Druga szansa" premiera nowego serialu TVN w poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 21.30

Bohaterowie, obsada "Drugiej szansy" - kto jest kim?

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) - główna bohaterka serialu, agentka gwiazd i producentka telewizyjna, która razem ze swoim narzeczonym Jakubem Zeitem prowadzi świetnie prosperującą agencję ZEIT Studio. Przyjaźni się z największymi gwiazdami, ma pieniądze i otacza się luksusem. W dniu swoich 40- stych urodzin aresztowana przez policję za handel narkotykami.

Jakub Zeit (Rafał Królikowski) - narzeczony Moniki, producent telewizyjny, ciężko pracuje, aby ZEIT Studio było liderem na rynku. Elegancki, przystojny, uwielbia markowe ciuchy, szybkie samochody, pieniądze przewróciły mu w głowie. Odwraca się od Moniki kiedy ukochana najbardziej go potrzebuje.

Przeczytaj: Druga szansa. Monika Borecka salową w szpitalu

Sara Daymer (Magdalena Boczarska) - aktorka, podopieczna i przyjaciółka Moniki, największa gwiazda serialu produkowanego przez agencję ZEIT Studio, wrażliwa i utalentowana, która odnosi sukces także za granicą.

Marcin Krynicki (Bartłomiej Świderski) - lekarz chirurg transplantolog, nowy znajomy Moniki, którego poznaje bliżej podczas pracy w szpitalu. Mężczyzna po przejściach, wychowuje samotnie nastoletniego syna Ksawerego (Maciej Musiałowski).

Lidka Rak (Maja Ostaszewska) - młodsza siostra Moniki, żona Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski), spełniona się w roli matki dwójki dzieci - Kalinki (Ewa Cecherz) i Jasia (Maks Balcerowski). Jest zadowolona z tego co ma, choć jej rodzina czasami boryka się z problemami finansowymi.

Zobacz: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska gwiazdą wiosennej ramówki TVN 2016


Grzegorz Rak (Wojciech Mecwaldowski)
- mąż Lidki, pracuje jako menadżer w korporacji i nieźle zarabia, ale sam utrzymuje rodzinę. Bardzo kocha dzieci i Lidkę, między nałżonkami ciągle iskrzy.

Anna Starczyńska (Katarzyna Herman) - największa konkurentka Moniki i Jakuba, wpływowa kobieta z show-biznesu, o której życiu prywatnym niewiele wiadomo.

Igor Szot (Paweł Domagała) - aktor, przyjaciel Moniki, która jest jego agentką.

Ola Bajewicz (Monika Mariotti) - przyjaciółka Moniki, pracuje u Jakuba w agencji ZEIT Studio.

Zygmunt Borecki (Kazimierz Kaczor) - ojciec Moniki i Lidki.

Stanisława Borecka (Małgorzata Niemirska) - matka Moniki i Lidki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: