SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Mikołaj Roznerski męską prostytutką w Drugiej szansie. Kamil uwiedzie Annę Starczyńską?

Druga szansa. Mikołaj Roznerski męską prostytutką w Drugiej szansie. Kamil uwiedzie Annę Starczyńską?

17.10.2016, godz. 11:58
Druga szansa odc 8 Kamil (Mikołaj Roznerski)
Druga szansa odc 8 Kamil (Mikołaj Roznerski) foto:

Mikołaj Roznerski zagra Kamila w serialu "Druga szansa"! Młody aktor spędzi upojną noc z menadżerką, Anną Starczyńską (Katarzyna Herman), która potraktuje go jak męską prostytutkę! Co wydarzy się w 8 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa"? Czy Mikołaj Roznerski i Katarzyna Herman będą mieli romans w serialu?

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 8 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Mikołaj Roznerski jako młody aktor Kamil w 8 odcinku drugiego sezonu "Drugiej szansy" dostanie pieniądze za seks! Prześpi się z Anną Starczyńską graną przez Katarzynę Herman. Zobaczymy gorące ujęcia z sypialni tej dwójki. Pikanterii doda różnica wieku, oraz to, że Starczyńska potraktuje aktora jak zwykłą, męską prostytutkę.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Monika i Marcin wylądują razem w łóżku. Czy wrócą do siebie?

Po wspólnie spędzonej nocy, z rana Anna usiądzie na łóżku i popatrzy się zamyślona na Kamila. Z racji jej wieku i zaistniałej sytuacji stwierdzi, że przygody na jedną noc to jedyne, co jej zostało. Obsypie śpiącego aktora banknotami, ubierze się i wyjdzie.

Kiedy Kamil się obudzi w 8 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa", będzie wściekły! Menadżerka potraktowała go jak pana spod latarni i zapłaciła mu za seks. Skontaktuje się ze Starczyńską i wygarnie jej, że spodziewał sie po niej czegoś więcej. Szczególnie, że pomimo znaczącej różnicy wieku, Anna zauroczyła młodego aktora i lata ich dzielące nie mają dla niego najmniejszego znaczenia. Czyżby postać Mikołaja Roznerskiego liczyła na coś więcej, niż przelotny seks? Najwyraźniej tak, skoo kobieta wyzna mu, że jest jej pierwszym mężczyzną od bardzo dawna!

-To bardzo dwuznaczna rola. Nie wiadomo jakie ten chłopak ma intencje. Dopiero na końcu okazuje się, co zrobił. Zastanawiam się nad tym, co siedzi w umyśle takiego człowieka, kiedy podrywa starszą od siebie kobietę, w jakim celu to robi - powiedział Mikołaj Roznerski w "Dzień Dobry TVN".

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

Jesteśmy ciekawi, co dalej wyniknie z tej relacji. Przyjaźń, romans, związek, małżeństwo? Może komplikacje? Możliwości jest na prawdę wiele. Przekonamy się jak będzie w kolejnych odcinkach serialu "Druga szansa" w każdy poniedziałek w TVN o godzinie 21:20.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: