SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Mieszkanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tak mieszkała Monika z Jakubem

Druga szansa. Mieszkanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tak mieszkała Monika z Jakubem

03.03.2016, godz. 10:30
Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) foto: ATM Grupa

Małgorzata Kożuchowska w serialu "Druga szansa" jeszcze do niedawna mieszkała w luksusach, o których nawet się nie śni zwykłym śmiertelnikom. Mieszkanie, a właściwie elegancki apartament Moniki Boreckiej i jej narzeczonego Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), nie dość, że jest przestronne, to jeszcze urządzone z gustem i smakiem. Zobaczcie zdjęcia wnętrza mieszkania Moniki z "Drugiej szansy".

"Druga szansa" nowy serial w TVN w każdy poniedziałek o godz. 21.30

Serialowe mieszkanie Małgorzaty Kożuchowskiej z "Drugiej szansy" to wnętrze godne prawdziwej gwiazdy. Ale nie ma się co dziwić. W końcu Monika Borecka to słynna producentka telewizyjna i agentka gwiazd, która ma wystarczająco dużo pieniędzy, by otaczać się lususem, o jakim inni mogą tylko pomarzyć.

Patrz: Druga szansa. Monika dowie się, że Marcin jest żonaty

Jak wyglada mieszkanie Moniki i Jakuba? Widzowie "Drugiej szansy", którzy nie dość dokładnie śledzą serial i nie zauważyli wszystkich detali w naszej galerii zdjęć mają okazję zobaczyć apartament głównych bohaterów z zapierającym dech widokiem na Warszawę.

Wnętrze serialowego mieszkania w "Drugiej szansie" wypełniają designerskie meble, nowoczesne dodatki, modne szarości, metal, szkło, drewno. Monika i Jakub stawiają bowiem na luksus i wygodę. Wszystko jest eleganckie, ale i skromne.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Przypomnijmy, że w 1 odcinku "Drugiej szansy" zdradzona przez narzeczonego Monika wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania. Po tym jak została wrobiona w handel narkotykami i usłyszała wyrok sądu zamieszkała w skromnym mieszkaniu swojej siostry Lidki (Maja Ostaszewska).

Apartament zostawiła Jakubowi, który teraz zabawia się w nim ze swoją kochanką Sarą Deymer (Magdalena Boczarska). W 5 odcinku "Drugiej szansy" Monika przeprowadzi się do własnego, małego mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: