SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska promuje nowy serial TVN. Kto w obsadzie Drugiej szansy?

Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska promuje nowy serial TVN. Kto w obsadzie Drugiej szansy?

09.12.2015, godz. 10:15
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Małgorzata Zajączkowska, Kazimierz Kaczor
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Małgorzata Zajączkowska, Kazimierz Kaczor foto: AKPA

Małgorzata Kożuchowska w serialu "Druga szansa" wciela się w postać przebojowej kobiety sukcesu, producentki i agentki gwiazd, która w dniu 40. urodzin traci wszystko. "Druga szansa" na antenie TVN pojawi się dopiero wiosną 2016 roku, ale Małgorzata Kożuchowska i pozostali aktorzy już promują serial. Obsada "Drugiej szansy" to same znane nazwiska, m.in. Rafał Królikowski, Bartłomiej Świderski, Magdalena Boczarska, Katarzyna Herman, Paweł Domagała. Kim są bohaterowie "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" nowy serial TVN od marca 2016

"Druga szansa" będzie hitem wiosennej ramówki TVN 2016? Są na to spore szanse, bo produceni nowego serialu postawili na naprawdę mocne nazwiska w branży. Główną gwiazdą "Drugiej szansy" jest oczywiście Małgorzata Kożuchowska, ale partnerują jej inny popularni aktorzy.

Przeczytaj: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl. Pociągnie dwa seriale

W obsadzie "Drugiej szansy" widzowie zobaczą m.in. Rafała Królikowskiego, Bartłomieja Świderskiego, Magdalenę Boczarską, Katarzynę Herman, Pawła Domagałę, Monikę Mariott, Małgorzatę Zajączkowską i Kazimierza Kaczora.

Aktorzy z "Drugiej szansy" mają już za sobą pierwszą konferencję prasową, podczas której promowali serial, który jak zgodnie przyznają odsłania kulisy pracy w show-biznesie!

Zobacz: Druga szansa. Zdjęcia z pierwszego odcinka. Małgorzata Kożuchowska jako agentka gwiazd

Główna bohaterka "Drugiej szansy", agentka i producentka Monika Borecka to piękna, przebojowa kobieta, o której marzą wszyscy faceci i która świetnie się odnajduje wśród gwiazd. W swojej branży osiągnęła bardzo wysoką pozyję, ale niespodziewanie w dniu 40. urodzin traci wszystko.

Do tej pory niczego jej w życiu nie brakowało do szczęścia - miała doskonale płatną pracę, świetnego faceta u boku, nie musiała martwić się o przyszłość. Teraz jednak świat wali jej się na głowę!

Jak Małgorzata Kożuchowska na konferencji nowego serialu błyszczała w swoim stylu. Co na siebie włożyła gwiazda "Drugiej szansy"? Aktora pojawiła się w białej, militarnej marynarce Balmain, do której dobrała czarne skórzane spodnie Ochnik i klasyczne szpilki marki Casadei.

"Druga szansa" - obsada, bohaterowie, kto jest kim?

Monika Borecka - Małgorzata Kożuchowska, agentka gwiazd i producentka,
Jakub Zeit - Rafał Królikowski, narzeczony Moniki, producent telewizyjny,
Sara Daimer - Magdalena Boczarska, gwiazda, podopieczna Moniki,
Igor Szot - Paweł Domagała, aktor, przyjaciel Moniki, która jest jego agentką,
Anna Starczyńska - Katarzyna Herman, wpływowa kobieta z show-biznesu,
Marcin Krynicki - Bartłomiej Świderski, lekarz chirurg transplantolog, nowy znajomy Moniki,
Ola Bajewicz - Monika Mariotti, przyjaciółka Moniki, pracuje u Jakuba.

Zobacz WIDEO z planu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: