SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska na planie nowego serialu TVN - WIDEO

Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska na planie nowego serialu TVN - WIDEO

25.11.2015, godz. 10:52
Druga szansa. Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" to nowy serial TVN, który pojawi się na antenie wiosną 2016. Jedną z głównych ról w "Drugiej szansy" gra Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w postać 40-letniej Moniki, słynnej agentki gwiazd. Kamera programu "Dzień dobry TVN" pojawiła się na planie "Drugiej szansy", a Małgorzata Kożuchowska zdradziła kilka tajemnic swojego nowego serialu.

"Druga szansa" - emisja od marca 2016 w TVN

Zdjęcia do serialu "Druga szansa" trwają od pierwszych dni listopada. Aktorzy i pozostali członkowie ekipy na planie "Drugiej szansy" spędzą prawie trzy miesiące. W tym czasie powstanie 13 odcinków serialu, które widzowie zobaczą w TVN od marca 2016.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl. Pociągnie dwa seriale

Nowy serial TVN z Małgorzatą Kożuchowską odsłania kulisy działania polskiego show-biznesu i spora w tym zasługa aktorki.

- Przyznaję szczerze, że maczałam w tym scenariuszu swoje paluchu. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli tworzyć w Polsce na naszym rynku serial, który dotyczy życia zawodowego aktorów i nie mielibyśmy czerpać z własnych doświadczeń. Oczywiście będzie to taka wybuchowa mieszanka - przyznała aktorka w programie "Dzień dobry TVN"

Sprawdź: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska pokazała syna Jasia. Tak świetowała jego urodziny

Małgorzata Kożuchowska nie wzorowała się na żadnej agence. - W mojej postaci jest parę różnych wątków i być może ktoś rozpozna w nim swój. Ale od początku do końca jest to fikcja. Mamy olbrzymią tremę, bo nie było w Polsce takiego serialu - dodała.

Główna bohaterka "Drugiej szansy" - 40-letnia Monika, to znana agentka gwiazd, przebojowa producentka. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego - producenta telewizyjnego, właściciela agencji aktorskiej (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę.

Wskutek pewnej intrygi, w dniu swoich urodzin, Monika traci wszystko - swoją pozycję w branży, pieniądze - i musi rozpocząć nowe życie.

W obsadzie serialu "Druga szansa" znaleźli się sami znani aktorzy. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski.

Zobacz WIDEO z planu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: