SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska gwiazdą wiosennej ramówki TVN 2016

Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska gwiazdą wiosennej ramówki TVN 2016

21.01.2016, godz. 16:00
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska foto: AKPA

Małgorzata Kożuchowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2016 przebiła inne gwiazdy. Aktora, która gra główną rolę w nowym serialu TVN "Druga szansa" wyglądała obłędnie w dwóch stylizacjach. To właśnie Kożuchowska otworzyła konferencję ramówkową TVN odgrywająć postać agentki gwiazd Moniki Boreckiej, czyli swojej bohaterki w serialu "Druga szansa".

Wiosna 2016 w TVN upłynie pod znakiem serialu "Druga szansa". Nowa produkcja z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej to jedyna serialowa nowość zaprezentowana na konferencji ramówkowej TVN. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska zawładnęła sceną podczas prezentacji wiosennej ramówki.

Patrz: Wiosenna ramówka TVN 2016. Gwiazdy seriali na prezentacji nowej ramówki - ZDJĘCIA

Aktorka w nowym serialu "Druga szansa" wciela się w postać słynnej agentki gwiazd pokazała się w aż dwóch strojach!
W jej pierwszej stylizacji postawiła na złoto i znane marki (spodnie Isabel Marant, marynarka Alexander Wang, torebka Chloe, buty Gianvito Rossi, biżuteria Swarovski i Tous).

Druga stylizacja była skompletowana była z ubrań i dodatków równie uznanych domów mody: spodnie Alexander Wang, bluzka Marni, torebka Chanel i buty Christian Louboutin. To właśnie Małgorzata Kożuchowska otworzyła konferencję ramówkową. Pojawiła się na scenie z telefonem w ręku i odegrała postać agentki… Marcina Prokopa.

O czym jest serial "Druga szansa"?

"Druga szansa" na antenie TVN pojawi się już w poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 21.30. Serial z Małgorzatą Kożuchowską to opowieść o tym, co jest w życiu ważne. Główna bohaterka, Monika (Małgorzata Kożuchowska) to współczesna kobieta sukcesu, rozchwytywana agentka gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Niestety w wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko i spada na samo dno. Niesłusznie oskarżona o handel narkotykami trafia do więzienia.

Przeczytaj: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale będą w TVN od lutego 2016?


Bez pracy, przyjaciół, wykluczona z show biznesu jest zdana tylko na siebie. Sąd skazuje ją na prace społeczne w szpitalu. Zdradzona, upokorzona, pozbawiona złudzeń i nadziei powoli przekonuje się, że ma przy sobie tylko garstkę życzliwych osób.

Czy będzie to jej partner Jakub Zeit (Rafał Królikowski), lekarz Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski), a może przyjaciółka Sara Daymer (Magdalena Boczarska), znana aktorka?

A może to rodzina i siostra Lidka (Maja Ostaszewska) pomogą Monice w przywróceniu wiary w ludzi?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: