SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska błyszczy na planie nowego serialu TVN

Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska błyszczy na planie nowego serialu TVN

01.12.2015, godz. 14:54
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN

Małgorzata Kożuchowska ostatnio intensywnie pracuje na planie serialu "Druga szansa", najnowszej produkcji TVN, która będzie miała swoją premierę wiosną 2016. Są już pierwsze zdjęcia z premierowych odcinków "Drugiej szansy", w której Małgorzata Kożuchowska gra bajecznie bogatą, rozchwytywaną agentkę gwiazd, żyjącą w blasku fleszy. Trzeba przyznać, że aktorka świetnie pasuje do roli kobiety sukcesu.

"Druga szansa" - emisja od marca 2016 w TVN

Małgorzata Kożuchowska podbiła serca widzów jako Hanka Mostowiak z "M jak miłość" i Natalia Boska z "Rodzinki.pl", a teraz staje przed ogromną szansę, by zabłyszczeć w nowej roli. W serialu "Druga szansa" jako słynna menadżerka gwiazd Monika Borecka pokaże bowiem zupełnie inną twarz.

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl. Pociągnie dwa seriale

Zdjęcia do nowego serialu TVN "Druga szansa" trwają od początku listopada i są już pierwsze efekty. W premierowym 1 odcinku "Drugiej szansy" widzowie poznają Monikę Borecką, kobietę sukcesu, rozchwytywaną agentkę gwiazd, która wiedzie perfekcyjne życie.

Główna bohaterka "Drugiej szansy" ma doskonałą pracę, pieniądze i atrakcyjnego męża (Rafał Królikowski) u swojego boku. Ale los okrutnie jej to zabiera. Perfidna intryga powoduje, że Monika traci wszystko. Odrzucona przez show-biznes i zdradzona przez najbliższych przyjaciół musi poukładać swój świat od nowa.

W obsadzie "Drugiej szansy" oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej i Rafała Królikowskiego znaleźli się sami znani aktorzy: Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Cezarym Kosiński, Wojciech  Mecwaldowski, Magdalena Boczarska.

Zobacz WIDEO z planu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: