SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Kiedy 2 sezon Drugiej szansy? Czy Monika i Marcin będą razem?

Druga szansa. Kiedy 2 sezon Drugiej szansy? Czy Monika i Marcin będą razem?

16.05.2016, godz. 21:50
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch)
Druga szansa odcinek 13, Kinga (Tamara Arciuch) foto:

"Druga szansa" dobiega końca, ale to już pewne, że będzie 2 sezon! Nowe odcinki 2 serii "Drugiej szansy" będą emitowane w TVN od września 2016, ale już teraz możemy zdradzić, co się wydarzy. Dorota Kośmicka-Gacke, czyli producentka "Drugiej szansy" przyznała już, że w 2 sezonie "Drugiej szansy" widzowie zobaczą jeszcze więcej akcji i poznają tajemnice głównych bohaterów. Dowiemy się także, czy Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) będą razem. Sprawdźcie!

"Druga szansa" ostatni odcinek 13 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Ostatni odcinek "Drugiej szansy" to jeszcze nie koniec serialu! Widzowie zobaczą dalszy ciąg perypetii Moniki Boreckiej w nowych odcinkach 2 sezonu "Drugiej szansy" już po wakacjach 2016. Latem ruszają zdjęcia do kolejnej serii, która także będzie liczyć 13 odcinków.

Zobacz: Druga szansa. Kinga udaje chorobę, żeby odzyskać Marcina. Jak się skończy Druga szansa?

Co wydarzy się w 2 serii "Drugiej szansy"?

O szczegółach dowiemy się oczywiście nieco później, ale już teraz producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke zdradziła, że wątek Moniki i Marcina będzie kontynuowany. Ich relacje jednak znacznie się skomplikują. Powód? Kinga (Tamara Ariuch) nie da za wygraną i będzie walczyć o męża. W życiu Moniki pojawi się także nowy mężczyzna, który pozwoli jej zapomnieć o przystojnym lekarzu.

W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" przekonamy się, czy Marcin zjawił się na lotnisku, gdzie był umówiony z ukochaną. Wygląda jednak na to, że Kinga dopięła swego i mówiąc mężowi o swojej chorobie zatrzymała go przy sobie - przynajmniej na chwilę.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Śmierć głównego bohatera. Kto umrze?

Poza tym w 2 serii "Drugiej szansie" poznamy tajemnice z przeszłości bohaterów. Będziemy mieli do czynienia z matką Sary (Magdalena Boczarska) i zobaczymy jak Borecka w towarzystwie Igora (Paweł Domagała) rozkręca nowy interes. Niestety czeka nas też śmierć jednego z głownych bohaterów...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: