SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga Szansa. Kayah w ostatnim odcinku Drugiej szansy. Kogo zagra?

Druga Szansa. Kayah w ostatnim odcinku Drugiej szansy. Kogo zagra?

15.04.2016, godz. 10:35
Druga szansa odcinek 13. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Kayah
Druga szansa odcinek 13. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Kayah foto: TVN/X-NEWS

Kayah w serialu "Druga szansa"! Ostatni odcinek "Drugiej szansy", którego emisja już w poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN będzie niespodzianką dla widzów. W finale "Drugiej szansy" pojawi się bowiem gość specjalny - Kayah. Kogo zagra słynna piosenkarka i co ją będzie łączyć z Moniką Borecką (Małgorzata Kożuchowska)?

"Druga szansa" odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Koniec "Drugiej szansy" będzie obfitował w emocjonujące wydarzenia. Na razie producenci serialu z Małgorzatą Kożuchowską trzymają w tajemnicy co wydarzy się w ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy".

Nie wiadomo jak potoczą się losy agentki gwiazd Moniki Boreckiej. Bez odpowiedzi pozostają pytania czy Monika będzie szczęśliwą z Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski) czy wróci do byłego narzeczonego Jakuba Zeita (Rafał Królikowski). Trochę sekretów finału "Drugiej szansy" zdradziła jednak ostatnio sama Małgorzata Kożuchowska.

Patrz: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska zdradza jak się skończy Druga szansa

Już teraz widzowie mogą też zobaczyć zdjęcia z ostatniego 13 odcinka "Drugiej szansy" z gościem specjalnym, czyli Kayah. Piosenkarka pojawi się w finale pierwszego sezonu "Drugiej szansy" nie bez powodu. Wystąpi na scenie z podopieczną Moniki, wokalistką alkoholiczką Niną Iwaniuk. Dojdzie do spotkania dwóch niezwykłych wokalistek: jazzmenki Niny i… Kayah.

Ale na tym nie koniec niespodzianek, bo na niezwykłym koncercie zaśpiewa też Justyna (Magdalena Berus), córka Niny, a zagra Ksawery Kryński (Maciej Musiałowski), syn Marcina.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Dla Kayah rola w serialu "Druga szansa" nie jest debiutem aktorskim. Wcześniej widzowie mogli oglądać ją m.in. w serialach "Niania" i  "Dublerzy". Jak tym razem poradziła sobie przed kamerą okaże się w ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: