SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Kayah, Rafał Maślak, Natalia Siwiec - kto jeszcze pojawi się w serialu Druga szansa?

Druga szansa. Kayah, Rafał Maślak, Natalia Siwiec - kto jeszcze pojawi się w serialu Druga szansa?

27.03.2016, godz. 17:30
Kayah
foto:

Małgorzata Kożuchowska jest bezsprzecznie gwiazdą serialu "Druga szansa", ale na planie pojawią się też inne sławy ze świata show-biznesu. W nowych odcinkach "Drugiej szansy" pojawi się: Natalia Siwiec, Kayah, Agnieszka Włodarczyk, Michał Piróg i Rafał Maślak. Kogo zagrają? Nowe odcinki "Drugiej szansy" będą emocjonujące, a przypominamy - będzie jeszcze 2 sezon serialu!

Nowe odcinki serialu "Druga szansa" to zaskoczenie dla wszystkich fanów. Już wiadomo, że na ekranie pojawi się Natalia Siwiec i Agnieszka Włodarczyk. Gwiazdy zagrają siebie. Nie będą musiały się więc specjalnie wysilać.


Przeczytaj: Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej. Tak Małgorzata Kożuchowska mieszka w serialu

Opublikowany przez Agnieszka Włodarczyk na 9 marca 2016

Poza pięknymi paniami na ekranie pojawi się najprzystojniejszy Polak, czyli Rafał Maślak i juror programu "You can dance" - Michał Piróg. Gościnne występy tych panów z pewnością zachęcą ich fanki do oglądania premierowych odcinków "Drugiej szansy".

Patrz: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?

Czy nasza trójka dostanie Druga szansa TVN ?Odpowiedź już wkrótce 󾌸relacja z planu serialu na moim snapchacie: rafalmaslak89

Opublikowany przez Rafał Maślak na 9 marca 2016

A na koniec wisienka na torcie! W premierowych odcinkach "Drugiej szansy" pojawi się Kayah! Wokalistka zagra samą siebie i da występ w jednym z klubów. To będzie wyjątkowy i być może ostatni odcinek pierwszej serii. Ale nie martwcie się, producenci już pracują nad 2 sezonem "Drugiej szansy".

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Małgorzata Kożuchowska pozdrawia z planu "Drugiej szansy"!

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że będzie drugi sezon serialu Druga szansa TVN!!! :)Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska nagrała dla Was wyjątkowe pozdrowienia z planu. Gościem specjalnym w serialu jest Kayah, więc szykuje się wspaniały koncert!Cieszycie się, że będzie drugi sezon "Drugiej szansy"? :)

Opublikowany przez TVN na 22 marca 2016
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: