SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Edyta Olszówka wkręci się do serialu z Małgorzatą Kożuchowską

Druga szansa. Edyta Olszówka wkręci się do serialu z Małgorzatą Kożuchowską

09.03.2016, godz. 11:04
Małgorzata Kożuchowska, Edyta Olszówka
Małgorzata Kożuchowska, Edyta Olszówka foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" w krótkim czasie stała się hitem TVN! Po zaledwie trzech odcinkach nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską może się pochwalić świetnymi wynikami oglądalności. I mówi się, że będzie 2 sezon "Drugiej szansy". Nic dziwnego, że coraz więcej gwiazd marzy, by zagrać w serialu TVB. Edyta Olszówka ponoć tak się stara o rolę w "Drugiej szansie", że gdzie się tylko da chwali Małgorzatę Kożuchowską. Liczy na to, że gwiazda załatwi jej angaż w 2 serii.

Edyta Olszówka była gwiazdą "Aż po sufit", serialu TVN, który zniknął z anteny po pierwszym sezonie, a teraz marzy o tym, by dostać się do obsady "Drugiej szansy". Tak przynajmniej wynika z doniesień "Faktu", który twierdzi, że Edyta Olszówka chciałaby zagrać w 2 sezonie serialu obok Małgorzaty Kożuchowskiej.

Przeczytaj: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Decyzja o tym, że 2 seria "Drugiej szansy" powstanie jeszcze nie zapadła, ale wiele wskazuje na to, że latem będą kręcone nowe odcinki. Wyniki oglądalności "Drugiej szansie" po trzech odcinkach wskazują, że produkcja podoba się Polakom. Pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,2 mln osób.

Podobno po zakończeniu zdjęć do "Aż po sufit" Edyta Olszówka szuka pracy w innych produkcjach telewizyjnych i jej wybór padł właśnie na "Drugą szansę". Aktorka liczy na to, że Kożuchowska pomoże jej dostać rolę w serialu.

I ma nawet sposób jak przekonać gwiazdę "Drugiej szansy", żeby ją wkręciła do obsady. Według "Faktu" Olszówka przyjęła taktykę komplementowia Kożuchowskiej. Kiedy tylko może chwali "Drugą szansę" i rolę serialowej Moniki Boreckiej.

Zobacz: Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej. Tak Małgorzata Kożuchowska mieszka w serialu

- Opowiada, że nie może się doczekać jej powrotu do teatru, gdzie razem grają. Z jej ust płyną same ochy i achy pod adresem Kożuchowskiej. Po cichu liczy, że Gosia się za nią wstawi u producentów "Drugiej szansy" –  podaje gazeta.

Ale czy dla Edyty Olszówki znajdzie się miejsce w obsadzie 2 sezonie "Drugiej szansy" zdecydują producenci serialu. Na razie twórcy skupiają się na scenariuszach nowych odcinków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: