SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Agnieszka Jastrzębska w serialu Druga szansa - ZDJĘCIA

Druga szansa. Agnieszka Jastrzębska w serialu Druga szansa - ZDJĘCIA

24.10.2016, godz. 16:00
Druga szansa 2 odcinek 9 sezon Agnieszka Jastrzębska, Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon odcinek 9 Agnieszka Jastrzębska, Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Agnieszka Jastrzębska wystąpi w serialu TVN "Druga szansa"! Dziennikarka postanowiła zagrać epizdoczyną rolę w produkcji TVN  "Druga szansa", u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Moniki Boreckiej. Kogo zagra Agnieszka Jastrzębska w 2 sezonie serialu "Druga szansa"?

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 9 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Już 31 października 2016 roku, będziemy mogli zobaczyć na ekranach telewizorów Agnieszkę Jastrzębską - wystąpi jako epizodyczna bohaterka w drugim sezonie serialu "Druga szansa".

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

Aktorka Małgorzata Kożuchowska, grająca główną rolę w serialu - Monikę Borecką, mówi o dziennikarce w bardzo serdeczny sposób. Pochwaliła współpracę z nią, szczególnie, że Agnieszka Jastrzębska w serialu "Druga szansa" zagra... Agnieszkę Jastrzębską! A jak tłumaczy Kożuchowska istnieje takie powiedzenie, jak "najtrudniej jest grać siebie".

Producentka serialu postanowiła umieścić Agnieszkę Jastrzębską w serialu, by nadać postaci Moniki (Małgorzata Kożuchowska) bardziej realistycznego wymiaru. Monika pracuje w show biznesie, i chociaż jest postacią fikcyjną, to wcale nie musi żyć w fikcyjnym świecie. Agnieszka jesT powrzechnie znana widzom "Dzień Dobry TVN". Jej występ w serialu faktycznie może sprawić, że Monika Borecka stanie się bohaterką nieco bardziej namacalną.

Przeczytaj: Druga szansa. Mikołaj Roznerski męską prostytutką w Drugiej szansie. Kamil uwiedzie Annę Starczyńską?

Agnieszka Jastrzębska pojawi się na ekranach telewizorów podczas emisji dziwiątego odcinka 2 sezonu serialu "Druga szansa", 31 października 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: