SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Monika będzie miała nowego kochanka

Druga szansa 4 sezon. Monika będzie miała nowego kochanka

08.05.2017, godz. 21:51
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Już w czerwcu ruszają prace na planie 4 sezonu "Drugiej szansy". Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że w życiu Moniki Boreckiej będzie się wiele działo! Producentka znów się zakocha i nie będzie już miała wiele wspólnego z Marcinem (Bartłomiej Świderski) i Adamem (Bartłomiej Topa)! Kim będzie nowy kochanek Moniki w 4 sezonie "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" 4 sezon już we wrześniu 2017

"Druga szansa"4 trafi na ekrany TVN już we wrześniu 2017. Aktorzy lada dzień zaczną pracę na planie nowych odcinków. Scenariusz nie jest już dla nich tajemnicą, ale nie mogą zdradzić za wiele, żeby nie psuć widzom niespodzianki.

Zobacz: Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Kożuchowska trochę się jednak wygadała i zdradziła, że jej bohaterka znów się zakocha! Kim będzie czwarty mężczyzna w jej życiu i czy sprawdzi się w roli partnera? Zeit (Ragał Królikowski) z firmą, Marcin z byłą żoną na karku i Adam jako damski bokser niezbyt poradzili sobie w tej roli.

-Wiem, że będę miała nowego partnera. Znowu. Co sezon to jakaś nowa miłość. Taka bohaterka, takie czasy - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: