SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Marcin umrze, a Monika nauczy się żyć bez niego

Druga szansa 4 sezon. Marcin umrze, a Monika nauczy się żyć bez niego

03.08.2017, godz. 11:00
Druga szansa 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 4, Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Czwarty sezon  "Drugiej szansy" już we wrześniu wraca ekrany TVN! Nadchodzące po wakacjach odcinki serialowego hitu z Małgorzatą Kożuchowską będą trzymały w napięciu, a wszystko za sprawą śmierci jednego z głównych bohaterów. Zobaczcie, co przygotowali dla nas producenci "Drugiej szansy"4!

"Druga szansa" 4 sezon już we wrześniu 2017

„Druga szansa” 4 trafi na ekrany naszych telewizorów tuż po wakacjach. Na planie zdjęciowym nie ma przerw, a o zbliżającym się czwartym sezonie wiadomo coraz więcej. Poza Małgorzatą Kożuchowską zobaczymy też wspaniałe i dobrze znane nam twarze, takie jak — Magdalenę Różyczkę i Michała Żurawskiego. Nowością w serialu będzie duży skok w czasie — tym razem historia Boreckiej rozpocznie się rok po dramatycznych wydarzeniach z ostatniego sezonu.

Bohaterka będzie musiała radzić, ułożyć sobie życie, bez najukochańszego Marcina, który pod koniec trzeciego sezonu konał na jej rękach. W trudnych chwilach znajdą się przyjaciele, którzy będą ją wspierać, ale Borecką bardziej zmotywuje pomoc dzieciom w BAZIE — w miejscu na Warszawskiej Pradze, prowadzonego przez Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka będzie chciała odejść od swoich problemów i zacznie nosić pomoc dzieciom z trudnych i ubogich rodzin — stanie się to celem Moniki, który musi zostać spełniony! Z czasem relacje z mężczyzną zmienią się i staną się bliższe... Czy los uśmiechnie się do Moniki i da jej szanse na szczęście?

Zobacz też: Gwiazdy na wakacjach. Gdzie odpoczywają serialowi ulubieńcy?

Przeczytaj też: Kożuchowska jest od tego uzależniona!

Polecamy: Druga szansa 4 sezon. Małgorzata Kożuchowska zmęczona pracą na planie

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: