SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Magdalena Boczarska jest w ciąży?

Druga szansa 4 sezon. Magdalena Boczarska jest w ciąży?

15.07.2017, godz. 18:10
Magdalena Boczarska, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - Gala Odciśnięcia Dłoni
Magdalena Boczarska, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - Gala Odciśnięcia Dłoni foto: AKPA

Czy to możliwe, że Magdalena Boczarska jest w ciąży? Otóż serwis Pudelek podaje, że Magdalena Buczarska spodziewa się dziecka z młodszym od siebie Mateuszem Banasiukiem! Jednak w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl, aktor powiedział co innego...

Ta cudowna para spotyka się od dobrych trzech lat, lecz na początku relacji wszyscy byli zszokowani różnicą wieku pomiędzy nimi. Aktorka jest od swojego ukochanego starsza o siedem lat! Swego czasu mówiło się, że ich związek sięgnął kryzys, ale jak się okazuje, to były tylko płotki:

- Choć to dopiero początek, oboje są bardzo szczęśliwi. Magda wreszcie jest spełniona — donosi informator portalu Pudelek

Teraz chodzą plotki, że Magdalena Boczarska spodziewa się niedługo dziecka i wszystko nawet składałoby się w całość, ale jak powiedział w jednym z ostatnich wywiadów Mateusz Banasiuk:

- Ja nic o tym nie wiem — powiedział aktor dla portalu Plejada.pl

Czy i te plotki okażą się nieprawdzie? Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji, co to ciąży Magdy Boczarskiej, ale my na wszelkie okoliczności chcielibyśmy już pogratulować wspaniałej parze :)!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: