SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 4 sezon. Janusz Chabior dołączył do obsady. Kogo zagra?

Druga szansa 4 sezon. Janusz Chabior dołączył do obsady. Kogo zagra?

21.06.2017, godz. 14:45
Janusz Chabior
Janusz Chabior foto:

Janusz Chabior dołączył do obsady serialu "Druga szansa"4. Już we wrześniu będziemy mogli zobaczyć aktora na ekranie tuż obok serialowej Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Czy to właśnie on będzie jej nowym partnerem? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Drugiej szansy"4 we wrześniu w TVN?

"Druga szansa" 4 sezon już we wrześniu 2017

Ruszyło lato, ale nie wszyscy mają urlop. Aktorzy z "Drugiej szansy" pracują na planie, żebyśmy we wrześniu mogli oglądać 4 serię serialu. Wiadomo już, że tym razem do obsady dołączył Janusz Chabior. Aktor, którego doskonale znacie z "Na Wspólnej" i "Komisarza Alexa" tym razem pojawi się jako...

No właśnie. Nie wiadomo jeszcze, kogo zagra Janusz Chabior, ale coś nam mówi, że nieźle namiesza w życiu serialowej Moniki. Czy to właśnie on będzie jej nowym wybrankiem?

Zobacz: Druga szansa 3 sezon online ostatni odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska wygadała się i zdradziła, że jej bohaterka w 4 sezonie "Drugiej szansy" znów się zakocha!

-Wiem, że będę miała nowego partnera. Znowu. Co sezon to jakaś nowa miłość. Taka bohaterka, takie czasy - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: