SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

15.10.2016, godz. 02:00
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA foto:

Druga szansa" będzie kontynuowana! TVN zdecydował, że powstanie trzeci sezon serialu. Nowe odcinki będziemy mogli zobaczyć już wiosną przyszłego roku. Decyzja jest o tyle zaskakująca, że pokazywany właśnie drugi sezon stracił ponad 600 tys. widzów w porównaniu z pierwszym. Powód do radości ma głównie Małgorzata Kożuchowska (45 l.), która w ostatnich tygodniach straciła wart 500 tys. złotych kontrakt reklamowy z marką odzieżową.

"Druga szansa" 3 sezon już wiosną 2017

O kontynuacji serialu poinformowali jego twórcy za pomocą profilu w serwisie społecznościowym. "Kochani, możemy już oficjalnie potwierdzić, że będzie 3. sezon! A to wszystko dzięki WAM! Dziękujemy, że jesteście z nami w każdy poniedziałek" - czytamy.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

Fabuła "Drugiej szansy" skupia się wokół Moniki, producentki filmowej i agentki gwiazd, która po skandalu próbuje na nowo ułożyć sobie życie i odbudować utraconą pozycję. Oczywiście nie brakuje wątków miłosnych, a Kożuchowskiej towarzyszą takie gwiazdy, jak Rafał Królikowski (50 l.), Maja Ostaszewska (44 l.) i Magdalena Boczarska (38 l.).

Średnia oglądalność serialu wynosi 1,63 mln widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: