SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Wiemy kto jest ojcem dziecka Moniki!

Druga szansa 3 sezon. Wiemy kto jest ojcem dziecka Moniki!

23.01.2017, godz. 15:00
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) wkrótce urodzi małą Basię, ale nadal nie wiadomo kto jest jej ojcem! To znaczy... nie było wiadomo, bo sprawa szybko się wyjaśni. W 3 sezonie "Drugiej szansy" Adam (Bartłomiej Topa) przeprosi Borecka za swoje zachowanie, a gdy zorientuje się, że jego była kochanka ma dziecko, zacznie coś podejrzewać i nalegać na badania DNA! Wcześniej Marcin (Bartłomiej Świderski) oświadczy się świeżo upieczonej mamie, jednak ich ślubne plany się pokrzyżują!

"Druga szansa" 3 sezon już od lutego 2017 na antenie TVN

W premierowych odcinkach "Drugiej szansy"3 Monika Borecka urodzi córeczkę. Producentka najpopularniejszych seriali zacznie odczuwać skurcze już na zajęciach w szkole rodzenia i w efekcie mała Basieńka przyjdzie na świat zaledwie po 7 miesiącach ciąży!

Lekarze będą walczyć o życie kruszynki, która początkowo będzie miała problemy z serduszkiem. Po wyjściu ze szpitala, Marcin - który cały czas wspiera Monikę - poprosi ją o rękę. Borecka przyjmie oświadczyny, a zakochani zaczną planować ślub.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

Wtedy nieoczekiwanie pojawi się Adam. Swensson przyleci do Polski, żeby przeprosić Monikę za swoje zachowanie. Wyjaśni to problemami w małżeństwie, które zakończyło się rozwodem i chorobą alkoholową, która zmieniła go w tyrana.

Producentka przeprosiny przyjmie, ale nie będzie chciała mieć z Adamem wiele wspólnego. Ukryje przed nim nawet fakt, że ma dziecko! Gdy pewnego dnia Swensson zauważy Borecką z maleństwem, wszystkiego się domyśli i zacznie nalegać na badania DNA, które jednoznacznie wykażą, że to właśnie on jest ojcem Basieńki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: