SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Ostatni odcinek już dziś. Co się wydarzy? - ZWIASTUN

Druga szansa 3 sezon. Ostatni odcinek już dziś. Co się wydarzy? - ZWIASTUN

22.05.2017, godz. 21:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Jacek (Mateusz Banasiuk)
Druga szansa 3 sezon odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Jacek (Mateusz Banasiuk) foto:

Już za chwilę na TVN ostatni odcinek "Drugiej szansy"3! Co się wydarzy i czy Monika (Małgorzata Kożuchowska) wyjdzie cało z opresji? Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam (Bartłomiej Topa) i Borys (Radosław Pazura) będą próbowali uratować Borecką ze śmiertelnej pułapki Jacka (Mateusz Banasiuk). Inni będą mieli więcej szczęścia. Starczyńska (Katarzyna Herman) poinformuje Zeita (Rafał Królikowski), że jest w ciąży! Poznaj szczegóły 13 odcinka "Drugiej szansy"3.

"Druga szansa" 3 sezon ostatatni odcinek 13 (odc 39) w poniedziałek, 22.05.2017 o godz. 21.30 w TVN

Finał 3 sezonu "Drugiej szansy" zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim odcinku przed wakacjami okaże się, że stalkerem Moniki jest jej były asystent Jacek! Niczego nieświadoma Borecka sama wpakuje się do samochodu swojego prześladowcy narażając się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Dowiemy się, że chłopak zazdrościł jej wszystkiego, co miała, a czego on by nie osiągnął... Zanim jednak do tego dojdzie, Borecka jedzie z nim w długą podróż do Berlina. Właśnie tam dochodzi do ostatecznej konfrontacji.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon online ostatni odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Pozostawiona sama sobie kobieta musi walczyć o życie - Ja mam małe dziecko - powie przez zaciśnięte zęby, gdy zorientuje się, że oprawca chce ją zabić! Udaje jej się przechytrzyć Jacka i skontaktować z Marcinem i Adamem. Oni wspólnie podążają śladem Moniki, desperacko próbując ją uratować. W ostatnim odcinku "Drugiej szansy"3 zaginionej poszukuje również Borys. Policja wypuszcza za niebezpiecznym mężczyzną list gończy. Ponadto wystosowuje informację o tym, że ma on zakładniczkę.

Starczyńska będzie miała więcej szczęścia. W 39 odcinku "Drugiej szansy" odmówi wina, bo... spodziewa się dziecka!

ZOBACZ ZWIASTUN 39 odcinka "Drugiej szansy">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: