SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

27.02.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 odcinek 4, Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 odcinek 4, Adam (Bartłomiej Topa) foto:

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 4 w TVN w poniedziałek, 6.03.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 30 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 4 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 4 (odc. 30) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Topa) planują wspólną przyszłość. Okazuje się, że Adam (Bartłomiej Topa) wprowadził się do mieszkania obok. Monika postanawia porozmawiać z byłym partnerem. Swensson chce częściej widywać córkę. Marcin nie radzi sobie z jego obecnością w ich domu.

Do Zeita (Rafał Królikowski) dzwoni starszy brat Darek (Paweł Królikowski), który przyjechał do Warszawy. Jakub zabiera go na nagranie, ukrywa jednak tożsamość mężczyzny przez Starczyńską (Katarzyna Herman). Pierwszym gościem programu jest Sara (Magdalena Boczarska). Niespodziewanie gospodarz show pyta ją o synka. Sytuację ratuje Monika, która zapewnia, że ten materiał nie zostanie wykorzystany.

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) prosi Borecką o pomoc. Obecnie sam wychowuje Brandonka i potrzebuje pracy. Trwają negocjacje dotyczące promocji nowego kanału telewizyjnego Matka Polka. Twarzą projektu zgadza się zostać gwiazda o pseudonimie Angela, jednak szybko zmienia zdanie. Monika wpada w kłopoty. Prezes każde jej przekonać Sarę do promowania stacji. W dniu kolejnej operacji Basi Borecka znajduje na wycieraczce kwiaty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: