SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

20.02.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia foto: x-news

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 3 w TVN w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 29 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 3 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 3 (odc. 29) - streszczenie, co się wydarzy?

Adam (Bartłomiej Topa) przychodzi do Moniki (Małgorzata Kożuchowska) , by poznać wyniki testów DNA. Marcin (Bartłomiej Świderski) jest nimi zdruzgotany. Miał nadzieję, że jednak to on jest ojcem Basi. Tymczasem Swensson wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie wyjeżdża z kraju. Przyjmuje propozycję pracy dla konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Monika i Marcin ustalają, że Adam będzie miał prawo spędzać dwa dni w tygodniu z córeczką.

Nie wiedzą, że to początek ich problemów. Jest to też czas próby dla ich związku. Tymczasem Borecka ma problemy nie tylko rodzinne. Jej podopieczny, Ksawery (Maciej Musiałowski) , zachorował i nie powinien wyruszyć w trasę koncertową. Menadżer chłopaka zmusza go jednak do wyjazdu. Relacja Moniki i Ksawerego zaczyna się psuć. Na jaw wychodzi romans ojca Marcina, Michała, z Jadzią. Lidka (Maja Ostaszewska) dowiaduje się, że lokal, w którym chciała otworzyć własny biznes, został kupiony przez Maćka (Bartosz Opania), właściciela włoskiej restauracji. Kobieta robi mu awanturę. Gdy potem idzie go przeprosić, on proponuje jej spółkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: