SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

13.02.2017, godz. 20:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk)
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk) foto:

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 2 w TVN w poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 28 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 2 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 2 (odc. 28) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) jest zdenerwowana nagłym pojawieniem się Adama (Bartłomiej Topa). Przeczuwa, że to początek kłopotów. Marcin (Bartłomiej Świderski) stara się ją uspokoić. Borecka próbuje więc skupić się na prezentacji. Pomysł na nowy kanał dla kobiet musi przedstawić zarządowi stacji. Okazuje się, że prezes przydzielił jej do pomocy Jacka (Mateusz Banasiuk), który ma być jej nowym asystentem. Kobieta na początku jest wobec niego nieufna.

Zeit (Rafał Królikowski) chce wynegocjować projekt dla swojej firmy. Monika mówi, by najpierw zaprezentował dobry pomysł na program. Tymczasem Adam żąda przeprowadzenia badań genetycznych. Chce wiedzieć, czy Basia jest jego dzieckiem. Jednocześnie zapewnia Monikę, że niezależnie od wyników nie będzie sprawiać jej ani Marcinowi kłopotów. Kobieta jest gotowa przystać na tę propozycję. Wkrótce wyjaśni się, kto jest ojcem dziewczynki. Sara (Magdalena Boczarska)wraca z Francji. Natychmiast jedzie zobaczyć się z Dominikiem. Starczyńska (Katarzyna Herman) odkrywa jej tajemnicę. Wie, że chłopiec jest jej synem, a nie bratem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: