SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

24.04.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 sezon odcinek 11, Kamil (Mikołaj Roznerski), Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa 3 sezon odcinek 11, Kamil (Mikołaj Roznerski), Sara (Magdalena Boczarska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 11 w TVN w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 37 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 11 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 11 (odc. 37) - streszczenie, co się wydarzy?

Adam (Bartłomiej Topa) nie przekazuje Basi jej matce o umówionej godzinie. Monika (Małgorzata Kożuchowska) jest mocno zaniepokojona. Sytuację ratuje Marcin (Bartłomiej Świderski), który jedzie po dziewczynkę do mieszkania Swenssona. Będąc pod opieką Kryńskiego, Borecka czuje się bezpiecznie, nie potrzebuje nawet leków, by zasnąć.

Borys (Radosław Pazura) i jego współpracownicy analizują dowody, a także zeznania głównych podejrzanych w sprawie Moniki. Na komendzie zjawia się Adam. Zbliża się koncert Ksawerego (Maciej Musiałowski). Nikt jednak nie wie, czy młody artysta wystąpi przed publicznością, mimo postępującej choroby. Chłopak idzie do słynnego laryngologa. Lekarz daje mu nadzieję na wyleczenie. Ksawery musi jednak przejść skomplikowaną operację. Kamil (Mikołaj Roznerski) wciąż próbuje zaprosić Sarę (Magdalena Boczarska) na randkę. Aktorka odmawia, chociaż mężczyzna wyraźnie jej się podoba. Jakiś czas później do Sary przyjeżdżają rodzice, by złożyć córce zaskakującą propozycję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: