SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 3 sezon online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

13.02.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia foto: x-news

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 w TVN w poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 27 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 (odc. 27) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) jest w ciąży. Niespodziewanie odwiedza ją Marcin (Bartłomiej Świderski) i prosi o kolejną szansę. Podczas zajęć w szkole rodzenia u Boreckiej rozpoczyna się przedwczesna akcja porodowa. Okazuje się, że niemowlę ma poważne problemy z sercem oraz płucami. Trafia na OIOM, gdzie spędza następne trzy miesiące. Gdy mała Basia wraca bezpiecznie do domu, Marcin prosi Monikę o rękę.

Tymczasem do Polski przylatuje Adam (Bartłomiej Topa). Borecka postanawia nie mówić mu o córeczce. Prawda wychodzi na jaw, gdy Swensson sam dostrzega Basię, obserwując Monikę i Marcina podczas spaceru. Później próbuje dowiedzieć się, czy dziecko jest jego.

Lidka (Maja Ostaszewska) zwraca Igorowi (Paweł Domagała) pieniądze. Właściciel lokalu, widząc jej zaangażowanie, odstępuje od zamiaru sprzedaży. Ksawery (Maciej Musiałowski) został gwiazdą. Justyna (Magdalena Berus) mieszka teraz w Berlinie, gdzie podnosi swoje kwalifikacje w studium wokalnym. Chłopak proponuje jej wspólny występ. Prezes prosi Monikę o przysługę. Dotyczy ona nowego kanału telewizyjnego dla kobiet. Zadowolony z pomysłu Boreckiej proponuje jej stanowisko szefowej stacji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: