SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon, odcinek 9: Stalker Moniki w rękach Borysa

Druga szansa 3 sezon, odcinek 9: Stalker Moniki w rękach Borysa

03.04.2017, godz. 21:45
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Borys (Radosław Pazura)
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Borys (Radosław Pazura) foto:

W 9 odcinku "Drugiej szansy"3 sytuacja Moniki (Małgorzata Kożuchowska) będzie beznadziejna. Borecka znajdzie w swojej sypialni kamerę i będzie pewna, że to robota salkera. Prześladowca nęka Monikę i dosłownie niszczy jej życie. Borysowi (Radosław Pazura) to nie umyka. Gdy Marcin (Bartłomiej Świderski) o wszystkim się dowie i od razu przyjedzie do mieszkania ukochanej. W "Drugiej szansie"3 to właśnie Kryński wpadnie w sidła policjanta!

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 9 w poniedziałek, 10.04.2017 o godz. 21.30 w TVN

Monika boi się o życie swoje i swojej córeczki. Prześladowca niszczy jej życie i ma ją pod stałą obserwacją. Okaże się to w 9 odcinku "Drugiej szansy"3, gdy Borecka znajdzie w swojej sypialni ukrytą kamerę!

Borys niepokoi się zdrowiem psychicznym agentki, która w 9 odcinku "Drugiej szansy"3 postanowi uciec z miasta i na jakiś czas zaszyć się u rodziców. W tym czasie jej mieszkanie będzie pod ścisłą konrolą policji.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka będzie miała wypadek! - WIDEO

Tymczasem Marcin o wszystkim dowie się od pani Jadzi (Krystyna Tkacz). Zmartwiony pojedzie do mieszkania ukochanej i niczego nieświadomy wpadnie w sidła Borysa! Policjant uzna, że to właśnie Kryński jest stalkerem i wpakuje go do aresztu. Na szczęście wszystko okażę się jednym wielkim nieporozumieniem. Dopiero w 12 odcinku "Drugiej szansy"3 na jaw wyjdzie fakt, że to Jacek (Mateusz Banasiuk) prześladuje koleżankę z pracy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: