SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Adam zostanie sąsiadem Moniki i Marcina

Druga szansa 3 sezon. Adam zostanie sąsiadem Moniki i Marcina

27.02.2017, godz. 21:00
Druga szansa 3 odcinek 4, Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 odcinek 4, Adam (Bartłomiej Topa) foto:

Adam (Bartłomiej Topa) nie odpuści! Odkąd dowiedział się, że jest biologicznym ojcem Basi, nie da Monice (Małgorzata Kożuchowska) i Marcinowi (Bartłomiej Świderski) spokoju. W 4 odcinku "Drugiej szansy" Kryński będzie załamany, gdy okaże się, że jego rywal został ich sąsiadem. Swensson zrobi wszystko, żeby mieć córeczkę pod kontrolą, a to sprawi, że stanie się nieodłącznym członkiem rodziny, którą Borecka i lekarz planują stworzyć.

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 4 w poniedziałek 6.03.2017 o godzinie 21.30 na antenie TVN

W 4 sezonie "Drugiej szansy"3 wiadomo już, że ojcem małej Basi jest Adam. Mimo to Monika i Marcin planują wspólną przyszłość. Swensson planuje jednak pokrzyżować im plany!

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Adam skłóci Monikę z Marcinem?

W kolejnym odcinku "Drugiej szansy"3 Adam wprowadza się do mieszkania obok Moniki. Borecka nie zamierza tego tolerować i chce porozmawiać z byłym partnerem. On jednak zapewnia, że zrobił to tylko dlatego, żeby częściej widywać córeczkę. Ja łatwo się domyślić, Marcin nie radzi sobie z jego obecnością i czuje się zagrożony...

Tymczasem w dniu kolejnej operacji Basi, Borecka znajduje na wycieraczce kwiaty. Czy to podarunek od ojca dziewczynki? W 3 sezonie "Drugiej szansy" Kryński nie pozbędzie się rywala tak łatwo. Swensson stanie się częścią ich rodziny!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: