SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Mateusz Banasiuk nowym asystentem Moniki Boreckiej

Druga szansa 3 sezon. Mateusz Banasiuk nowym asystentem Moniki Boreckiej

24.01.2017, godz. 19:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk)
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk) foto:

W 3 sezonie "Drugiej szansy" Monika zostanie mamą, ale świat show-biznesu także się o nią upomni. Prezes telewizji (Jacek Braciak) rzuci producentce wyzwanie stworzenia najlepszego w Polsce telewizyjnego kanału kobiecego. Borecka będzie musiała nie tylko dowieść swoich kompetencji, ale też wygrać wyścig z bezwzględną konkurencją. W tym zadaniu od 2 odcinka "Drugiej szansy"3 będzie jej pomagał niezwykle ambitny i przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk).

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 2 już w poniedziałek 20 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

W 3 sezonie "Drugiej szansy" macierzyństwo będzie priorytetem Moniki Boreckiej, ale to nie znaczy, że producentka zniknie z pracy w mediach.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

Już w 1 odcinku "Drugiej szansy" prezes zaproponuje Boreckiej stworzenie najlepszego kanału kobiecego w Polsce. Monika podejmie wyzwanie, a mężczyzna w trosce zatrudni jej asystenta!

W 2 sezonie "Drugiej szansy"3 Monika próbuje skupić na prezentacji. Pomysł na nowy kanał dla kobiet musi przedstawić przed Zarządem stacji. Tego samego dnia Monika poznaje swojego nowego pracownika Jacka Wrońskiego (w tej roli właśnie Mateusz Banasiuk) początkowo jest wobec niego nieufna.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Adam będzie walczyć o prawo do opieki nad córką?

Czy Jacek pomoże Monice i odciąży ją od obowiązków zawodowych, by mogła zająć się maleńką Basią? O wszystkim przekonamy się już w lutym na antenie TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: