SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon, odcinek 11: Swensson odbierze Monice córkę?

Druga szansa 3 sezon, odcinek 11: Swensson odbierze Monice córkę?

24.04.2017, godz. 22:00
Druga szansa 3 odcinek 11, Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 odcinek 11, Adam (Bartłomiej Topa) foto:

W "Drugiej szansie"3 sąd przyznał Adamowi (Bartłomiej Topa) pełne prawa do opieki nad córką. Co to oznacza dla Moniki (Małgorzata Kożuchowska)? Czy Borecka na dobre straci małą Basię? Producentka telewizyjna wciąż jest prześladowana, przez co nie jest najlepszym materiałem na opiekuna. Czy Swensson będzie chciał to wykorzystać? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "Drugiej szansy"3.

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 11 w poniedziałek, 8.05.2017 o godz. 21.30 w TVN

Co zrobi Adam po tym, jak w 10 odcinku "Drugiej szansy"3 sąd przyzna mu prawa do opieki nad córką? Czy Monika powinna zacząć się obawiać? Jej stan psychiczny jest coraz gorszy. W dodatku Borecka podejrzewa, że to właśnie ojciec jej dziecka jest jej stalkerem!

Zobacz: Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

W 11 odcinku "Drugiej szansy"3 samopoczucia prześladowanej nie poprawi fakt, że Adam nie odda Basi o umówionej godzinie. Monika będzie mocno zaniepokojona. Sytuację uratuje bohaterski Marcin, który jedzie po dziewczynkę do mieszkania Swenssona.

Będąc pod opieką Kryńskiego, Borecka czuje się bezpiecznie, nie potrzebuje nawet leków, by zasnąć. Borys i jego współpracownicy analizują dowody, a także zeznania głównych podejrzanych w sprawie Moniki. Na komendzie zjawia się Adam i jeszcze tego samego dnia zapewnia Monikę, że to nie on próbuje zniszczyć jej życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: