SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon, odcinek 10: Sąd przyzna Adamowi pełne prawa do opieki nad Basią

Druga szansa 3 sezon, odcinek 10: Sąd przyzna Adamowi pełne prawa do opieki nad Basią

03.04.2017, godz. 22:20
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Adam (Bartłomiej Topa) foto:

Obiecywał, że nie będzie się wtrącać, a będzie zupełnie odwrotnie. Nie dość, że w 3 sezonie "Drugiej szansy" Adam (Bartłomiej Topa) został sąsiadem Moniki (Małgorzata Kożuchowska), to teraz zacznie sądową walkę o dziecko. W 10 odcinku "Drugiej szansy"3 sąd przyzna Swenssonowi pełne prawa do opieki nad małą Basią! Od tej pory Borecka będzie musiała z nim wszystko konsultować i dzielić rodzicielskie obowiązki.

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 10 w poniedziałek, 17.03.2017 o godz. 21.30 w TVN

W "Drugiej szansie" to niestety Adam okazał się ojcem dziecka Moniki. Były kochanek Boreckiej domyślił się, że to jego dziecko i zażądał badań DNA - które tylko potwierdziły jego przypuszczenia.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Marcin prześladowcą Moniki?!

Miał się nie wtrącać, ale instynkt ojcowski chyba jest od niego silniejszy. Swensson wprowadził się do mieszkania niedaleko Moniki, próbował (skutecznie) skłócić ją z Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski), a teraz zacznie sądową walkę o prawa do córki.

W 10 odcinku "Drugiej szansy" rodzice Basi spotkają się w sądzie i właśnie tam Swensson otrzyma pełnię władzy rodzicielskiej. Od tego momentu Monika nie będzie mogła bronić mu już spotkań z córeczką, choć będzie przerażona jego obecnością w swoim życiu.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka będzie miała wypadek! - WIDEO

Borecka jest przekonana,  że to właśnie Adam jest jej prześladowcą i to on zatruwa jej życie. Dojdzie nawet do tego, że Monika na lekach antydepresyjnych rzuci pracę i przestanie nocą nawet słyszeć płacz dziecka...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: